Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Catering niezgodny z zmówieniem / umową - żenua wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałem z restauracji Malinowy Ogród i byłem zadowolony z...
~hub
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

Catering niezgodny z zmówieniem / umową wątek zamknięty Kilkukrotnie korzystałem z restauracji Malinowy Ogród i byłem zadowolony z...
~hub
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Byłem z żoną i 7 letnim synem na jedzonku w tej wspaniałej restauracji....
~Adam
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Polecam serdecznie, szczególnie niedzielne bufety wątek zamknięty Jak zwykle udana weekendowa uczta, gorąco polecam. Moja w/w opinia mówi...
~Adam Kombox
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Sympatycznie wątek zamknięty Lokal napewno ma swoje wady i zalety. Bywamy czesto i w sumie mocna strona...
~W&K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

Malinowy Ogród" na Osowej- gorzkie nieporozumienie wątek zamknięty Niedawno wzięłam ślub. Obiad weselny był w restauracji Malinowy Ogród, która...
~kamila
18

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

PRZYGOTOWALI INNĄ NIŻ UMÓWIONA, SALĘ NA WESELE (DUŻO MNIEJSZĄ) wątek zamknięty Z powodu chęci ‘upakowania’ jak największej ilości imprez na...
~KUBA
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Miło zaskoczona wątek zamknięty Wraz z mężem byliśmy gośćm restauracji ,podczas sobotniego wieczoru na...
~Jadwiga Gash
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2009

Obiad we dwoje wątek zamknięty Witam serdecznie.Byłem dziś z żoną na obiadku.Jedzenie bardzo dobre,ukłony...
~bologdansk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2009

polecam wątek zamknięty idealna restauracja na kolacje z kobietą, szczególnie w srodku tygodnia,...
~olaf
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 marca 2009

Gorąco polecam :-D wątek zamknięty Lokal ma swój klimat. Wystrój adekwatny do nazwy restauracji. Bardzo miła...
~Tweety
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

wesele wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Właścicielowi Malinowego Ogrodu oraz jej pracownikom za...
~Ewa Packa
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 listopada 2008

Bardzo się u Państwa popsuło.... wątek zamknięty Do Malinowego chodzę od dawna. Jednak ostatnio, kiedy wybrałam się z rodziną...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lutego 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Bardzo eleganckie...
~J
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Fantastycznie wątek zamknięty Zaprosiłam znajomych z południa Polski i moją rodzinę na obiad. Każdy...
~Elżbieta B.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Profesjonalnie i sympatycznie wątek zamknięty 2go listopada mielismy mala imprezke rodzinna w/w restauracji.Bylo bardzo...
~Bozena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 listopada 2008

Restauracja na 6 !!! wątek zamknięty Byłem dzisiaj ze znajomymi w Malinowym Ogrodzie na obiedzie.W restauracji...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

Bardzo pozytywnie juz kilka tygodni ! wątek zamknięty Mieszkamy w Bojanie,ale namowili nas znajomi z kosciola na organizowane "...
~Pawel Rosinski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 września 2008

Bojer13 - opinia wątek zamknięty Wspasniale spędzone niedzielne popołudnie.
~Bojer13
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2008

Super i jeszcze raz super wątek zamknięty Byliśmy juz kilka razy w tej restauracji ,w ostatnie niedziele i w tygodniu...
~Alicja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
241

postów

169

wątków

do góry