Widok

Maliny

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ma ktoś dostęp do malin świeżych. Potrzebuję większą ilość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety te z mojego ogródka przerabiam na soczki .
Maliny to droga sprawa. Ciężko będzie znaleźć kogoś kto ci ot tak odda duże ilości za darmo. Czasem w lasach można znależć miejsca, gdzie jest ich sporo, ale w okolicach Gdańska nie znam takiego miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ja nie chcę za darmo. Chciałabym z opłatą. Tylko w miarę cena oczywiście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży procent ceny malin stanowią koszty ich zbioru. Podjedź na jakieś targowisko i pogadaj z ogrodnikami, którzy mają maliny w ofercie. Dogadaj się na sprzedaż większej ilości loco "ex works", znaczy sama sobie pozbierasz z krzaków :)
A jeśli nie jesteś chętna na zbiór samodzielny to i tak warto zagadać, bo ogrodnikowi opyla się puścić ci większą ilość znacznie poniżej ceny targowiskowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musiałabyś znaleźć kogoś, kto handluje malinami ale nie jest pośrednikiem. Mój dawny sąsiad handluje na rynku, ale wszystko bierze z hurtowni, sam nic nie uprawia. Zarabia na marży.
Musiałabyś udać się np. do Gdańska na tzw. Miałki Szklak gdzie handlują hurtownicy albo np. duża giełda RENT Gdańsk Osowa, gdzie poza wielkim wyborem kwiatów mają też owoce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry