Widok

Mam 32 lata, poznam kobietę w podobnym wieku.

Poznam kobietę w podobnym wieku do mojego. Na chwile obecna jedynie znajomość wirtualna :) później zobaczymy co czas przyniesie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kontakt: nowypoczatek88@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

daj spokój, tu nie ma czego szukać, same kobiety po przejściach z wypaczeniami charakteru, te stąd są tyle warte co nic, zwłaszcza w twoim wieku, lepiej poszukaj młodszej co sobie ją jeszcze wychowasz...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Młodsza tez może byc. Właśnie się zastanawiałem od dawna czy można tutaj znalezc jakaś sensowna kobietę, chociażby do rozmowy. Dlatego próbuje, chce sprawdzić czy takie czytają to forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypaczacie to Wy nas i potem takie kobiety macie... a na młodsze w dzisiejszych czasach to portfel gruby musisz mieć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anka, na młodsze musisz mieć gruby portfel? Masz młodszą? Dużo Ciebie kosztuje? Pytam z ciekawości... Starsze nie kosztują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cześć. Kobiętę... Rety... Do tego wirtualnie?! No. No. Ciekawe. Dobra, wirtualna, kobieta nie jest zła. Tak myślę. Zwłaszcza na chwilę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ale o co tak naprawdę chodzi? Dlaczego wirtualna? Po co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żeby pogadać wirtualnie. Taka moda :)
To wcale nie jest złe rozwiązanie, takie wirtualne rozmowy, z każdym i o każdej porze można konwersować.
Bez nadymania, bez zobowiązań.
Można. Jeśli ktoś lubi, to można.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gucia3108@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

do góry