Widok

Mam dłuższego

Proszę na wszelki wypadek czytać uważnie, żeby uniknąć samoośmieszenia się, jak to się stało w przypadku poprzedniego tekstu na ten sam temat.

Sprawiedliwości musi się stać zadość, więc teraz też będzie o penisie, tyle że na odwyrtkę.
Zazdrość o penisa nie dotyczy bowiem tylko pań, jak mogło się wydawać po poprzenim tekście poświęconym temu budzącemu pożądanie narządowi. Może w jeszcze większym stopniu niż pań, zazdrość dotyczy także panów.

U panów ten motyw także występuje, tylko inaczej się wyraża. Ma on swoje źródło w przystosowaniach ewolucyjnych i występuje także u zwierząt. Najdobitniej ten efekt demonstrują pawie ze swoim ogonem. U panów efekt ten wyraża się w formule, która przybiera formę werbalną w postaci:

"Mam dłuższego"

Ale występuje też w formie zastępczej, dowolnej. Najwyraźniej motyw ten na forum demonstruje co jakiś czas niezastąpiony Aradash.I tak stało się i tym razem Aradash wystąpił ostatnio z jednoznaczną deklaracją:

" Mam VOLVO coś tam, a ty?"

Ten facet jest jak żywcem wyjęty przypadek z podręcznika Geoffreya Millera, poświęconego właściwościom systemu konsumpcjonistycznego, zatytulowanego Teoria szpanu. Główną tezą ksiązki jest hipoteza ewolucyjna, wskazująca na mechanizm wabienia partnerów seksualnych sygnałami mającymi świadczyć o atrakcyjności nadającego je osobnika. W tym wypadku są to sygnały związane ze statusem społecznym. Taki sygnał sugeruje ewentualnym partnerkom, że jego nadawca dysponuje odpowiednimi zasobami, potwierdzającymi jego atrakcyjność seksualną.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
@ lukrecja

To się nazywa kobieca intuicja. Trafiłaś w dziesiątkę, bo faktycznie, ewolucjoniści uznają mózg za główny narząd seksualny. Jakby na to nie patrzeć zainteresowania męskiego mózgu są skoncentrowane na kwestiach damsko-męskich.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Co się stało z "mam większego"... mózga?
Zawsze się zapalam...na myśl o mózgu, w końcu cały facet podłączony jest do niego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sadyl. Ty to jesteś normalnie mistrz wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mi pozostaje zacytować głosy Pań:
Nie kończ jeszcze..

:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"> skończ wreszcie tę kuchnię :P"

Jeszcze nie skończyłeś?
Zacytuję klasyka: mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna. ;-)

Normalnie brawo Ty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i gitara , od tego cza było zacząć. Do łodzi to nie odchodzi nawet Trajtek bez dziurawych majtek,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ten tramwaj co nie chodzi stąd do Łodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale o ssssssssooo ci chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam autobus przegubowy.
Poza tym mam wolny weekend i wypłatę dostałem. jestem królem życia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Wszyscy te kulturowe określenia znają"

Znają ? A czy rozumieją ?

Bo widzę,że nie rozumieją.

A jeżeli rozumieją, to czy wyciągają wnioski ?

No bo jakim cudem ci idioci domagali się usunięcie wątku "Zadrość o penisa" ? Straszna dulszczyzna, straszni mieszczanie z wiersza Tuwima.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
kreacja w watku kreatury
:)

Sadyl ales mnie naprzytulał.!!!!.stos tabletek musiałam łyknac:(

D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podlizuj się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> skończ wreszcie tę kuchnię :P

Co chcesz w niej przyrządzić?
Bo Twoją rewelacyjną pizzę da się i teraz. Mimo tego, że jeszcze nieskończona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Cross:

Dopowiem, bo mój wpis wydał mi się zbyt lapidarny, chociaż Ty akurat złapesz jego sens bez problemu.

Wielu forumowiczów wie, że dyskusja z Zetjotem nie ma sensu.
A mimo tego... dyskutują.

Myślę, że bardziej chodzi tu o autokreację niż rzeczywisty przekaz.

Sam też nie jestem bez "winy" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mansonie, trzeba powiedzieć wprost: skończ wreszcie tę kuchnię :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się weź do jakiejś sensownej roboty, przestaniesz się nudzić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Cross:

Może z nudów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zaglądam sobie tu od czasu do czasu (ostatnio coraz rzadziej bo zrobił się tu straszny syf) i po prostu nie mogę uwierzyć w to że jeszcze chce się Wam dyskutować z twórcą absurdów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No dobrze. Niech będzie. Masz dłuższego. Masz najdłuższego.

Już dawno zdiagnozowałem u ciebie kompleks małego najwyraźniej rozumku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ZJ:

Wszyscy te kulturowe określenia znają.
μ ma rację, że twój poziom obniża się z każdym wpisem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (246 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry