Widok

Mam problem

Prosze o porade mam z konkubentem dziecko a on mnie poniza i malego nie mam rodziny nie jestem stad i nie wiem gdzie sie udac place za przedszkole i wszystko a on grozi ze nas wywali dom dostal w darowiznie ale po warunkiem ze przepisze dziecku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jesteś głupia to giń :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Załóż niebieską kartę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Karina,
umów się do Centrum Praw Kobiet w Gdańsku na konsultację z prawnikiem i psychologiem, doradzą Ci:
ul. Gdyńskich Kosynierów 11, Gdańsk
tel. 58 341 79 15
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uciekaj jak najszybciej!! Szkoda dziecka. Już nawet lepiej tymczasowo przeczekać w jakimś domu samotnej matki zanim nie staniesz na nogi zamiast fundować własnemu dziecku taką traumę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karina, takie sytuacje to niestety dość powszechna sprawa. Bardzo ważne, żebys nie rezygnowała z decyzji odejscia od niego i nie przymykała oka na jego zachowania "bo przeprosił". Nie. Poszukaj pomocy w Centrum Pomocy Kryzysowej, poszukaj w internecie darmowych porad prawnych udzielamych przez prawników, na fb jest strona "Kobieta i rozwód" - zajmują się co prawda rozwodami, ale z cała pewnością wskarzą Ci gdzie się udac w takiej jak Twoja sytuacji, bo mają do czynienia ze sprawami przemocowymi, poza tym maja swoje punkty w trojmieście.
W żadnym wypadku nie zostawaj przy ojcu dziecka, a to, że zachowuje się w taki sposób to nie Twoja wina, czasem jesteśmy wychowywane przez rodziców tak, że wpadamy w takie własnie pochrzanione relacje. Trudno. Na szczęście to nie średniowiecze i są wyjścia z takich sytuacji.
Trzymam kciuki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

do góry