Widok
Mama PF - ocena
Jesteśmy związani z przedszkolem Preludium od trzech lat. Najpierw córka rozpoczęła tam naukę a po roku poszedł również syn do niższej grupy. Jesteśmy przeszczęśliwi, że dzieci nasze trafiły do tego przedszkola. Panie są wspaniałe, wspierające i komunikatywne, mają bardzo dobry kontakt z dziećmi i rodzicami, jak i ich umiejętności organizacyjne są na wysokim poziomie. Pani dyrektor również zawsze służy rozmową, pomocą lub poradą. Jest to osoba z dużym doświadczeniem. Dostępna dla rodziców jest dedykowana aplikacja, więc też zdjęcia nie trafiają do zbędnej publiczności. Bogata oferta zajęć dodatkowych jest również atutem. Dzieci są dobrze operowane i mają zrównoważony czas na zabawę, rozwijanie umiejętności społecznych , zainteresowań oraz uczone są obowiązkowości, porządku i dobrze przygotowane do szkoły podstawowej. Co ważne jest również że Panie współpracują z rodzicami, nie zmuszają dzieci do wystapień gdy te mają z tym problem.Panie wsłuchują się w potrzeby dzieci i rodziców. Grupy nie są przeładowane. Wiemy że nasze dzieci są dobrze zaopiekowanie i bezpieczne.Plusem jest prywatny plac zabaw otoczony drzewami i dzięki temu nawet w upalne dni dzień jest cień.Dużo wyjść na dwór.