Odpowiadasz na:

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 11)

NyZosia dopisz do listy : synek Vincent ur 20.08 bürger Hospital. Moj mały sie przesikuje tak ze plecy z boku ma mokre a Pielucha sucha :) nie wiem jak on to robi?
Z tym moim karmieniem to... rozwiń

NyZosia dopisz do listy : synek Vincent ur 20.08 bürger Hospital. Moj mały sie przesikuje tak ze plecy z boku ma mokre a Pielucha sucha :) nie wiem jak on to robi?
Z tym moim karmieniem to porazka, karmiłam dzis w nocy prawie 1,5 godz po czym i tak płacz z głodu i dostał butle, rano i w południe ta sama sytuacja :( jedna pierś, potem druga,potem znowu a po chwili wciągnął jeszcze 60 ml mm. Poki co małego usypiać nie musze, córki tez nie musiałam. Poprostu odkładam do łóżeczka i spi. Corka jakos tak ok roczku miała taki etap ze musialam ja trzymać za rączkę zeby usnęła. Do dzis sama usypia, po przeczytaniu książeczki. Generalnie zaczęła stroić fochy odkad mały jest w domu, juz sie nie moge doczekać az wróci do przedszkola od czwartku. Odetchne troche.

zobacz wątek
9 lat temu
~Kaoma

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry