Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo - czerwcowe 2016 (3)

Cześć Dziewczyny!

To i Ja też trochę ponarzekam, bo ostatnio mam straszny problem ze snem. W nocy spać nie mogę a w dzień odsypiam gdzie się tylko da plus opieka nad 5 latką.... rozwiń

Cześć Dziewczyny!

To i Ja też trochę ponarzekam, bo ostatnio mam straszny problem ze snem. W nocy spać nie mogę a w dzień odsypiam gdzie się tylko da plus opieka nad 5 latką. Masakra!

Dziś jestem po badaniach u ginekologa. Z synkiem wszystko dobrze podobno duży chłopak, bo termin z 11.05 zmienił się dziś na 28.04. a waga dziecka wynosi 900 g. Za to mama dostała zwiększoną dawkę żelaza, vit d, ale coś za coś. Na 17 mam jeszcze dziś endokrynologa, więc zobaczę, co On jeszcze od siebie dołoży.

Ja jutro muszę jechać na tą glukozę, dla mnie najgorsze z tego badania to ten czas, który muszę tam spędzić:(

zobacz wątek
9 lat temu
sylwa

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry