Odpowiadasz na:

Re: Mamusie majowo-czerwcowo-lipcowe 2012 *27

Akamara, teraz to juz końcówka, małej napewno by nic nie było jakby sie urodziła :) Ale Wam stracha napędziła... to znak, ze wcześniej trzeba byc przygotowanym na wszystko :P
Ja szczerze... rozwiń

Akamara, teraz to juz końcówka, małej napewno by nic nie było jakby sie urodziła :) Ale Wam stracha napędziła... to znak, ze wcześniej trzeba byc przygotowanym na wszystko :P
Ja szczerze powiedziawszy mam nadzieje urodzić przed terminem, 37-38 tydzien... mam nadzieje, ze Ola posłucha ;)

Co do mięty to nie słyszałam, za to słyszałam kiedys o rumianku albo szałwi... ale dokladnie nie pamietam...

Agusia, ja napewno bede mieć taki album, tylko ze moja kolezanka robi na zamówienie wiec chce na samym początku zrobic 2 kieszonki na płytki z USG i na zdjęcie z USG 3d a potem jak już sie urodzi... musze tylko gdzies przejrzeć, zeby wiedzieć co bym chciała :) na pierwsze włoski, na pępuszek odpadniety, na pierwszą fotke w szpitalu, w domku, pierwszą kąpiel, spacer, .... miejsce na bilet z multibaby kina tez dobry pomysł ;)

Wróciłam ze spacerku, pogoda super, nawet wiatr nie przeszkadza za bardzo jednak kondycja juz nie taka i co 2 ławka była moja ;)
Teraz zjadłam kanapki z pomidorkiem i sałatke świateczną i chyba ide na drzemke...
Spać mi sie chce od kilku dni, na początku duzo spałam do 16 czy 17tyg wiec dłużej niz 1 trymestr, wiec może coś mi sie przesuneło ;)

zobacz wątek
13 lat temu
nulka

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry