Re: Mamusie styczniowe i lutowe 2014 oraz Maluszki (12)
Kochana Niezapominajko,my próbowaliśmy Lovie,Tomie Tipiee, NUK, Canpol i nic. Lusia chciała tylko sutek lub palec męża ;).Udało się ze smoczkami Nuby ortodontyczny uspokajający o ten:rozwiń
Kochana Niezapominajko,my próbowaliśmy Lovie,Tomie Tipiee, NUK, Canpol i nic. Lusia chciała tylko sutek lub palec męża ;).Udało się ze smoczkami Nuby ortodontyczny uspokajający o ten:http://allegro.pl/nuby-smoczek-do-uspokajania-ortodontyczny-0-5719s-i4072832006.html.
U mojej przyjaciółki nauka smoczka trwała 2 dni,dziecko wypluwało a mama wkładała go znów do buzi i tak w kółko. U Nas nauka trwala 2 miuty,ale z tym smoczkiem który jej podpasował. Jak teraz patrzę na swoje sutki to są lekko"scięte" pod kątem, tak jak ten smoczek Nuiby.
zobacz wątek