Widok

Mamuśki na Kowalach:)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
od maja (mam nadzieję) przeprowadzamy się na Kowale. Chciałam się dowiedziec, jak spędzacie czas ze swoimi pociechami, czy sa jakies place zabaw, miejsca do spacerowania. Będę mieszkac na osiedlu Olimp.
Z chęcią poczytam sobie Wasze opinie,
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem, nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest na Kowalach fotograf? muszę zrobić fotki do dokumentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z osiedla Olimp jedzie autobus 255 na Chełm, na pętlę tramwajową, a tam przesiadka na tramwaj. Z osiedla Świętokszyskiego 155 - też na Chełm. Bezpośrednio do Gdańska jeździ 256, ale zdaje się, że tylko kilka razy dziennie. Nie wiem jak czasowo, bo rzadko korzystam z komunikacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny mam pytanie, jak jest z dojazdem z kowal do gdańska??
chodzi mi o dojazd dla osób bez samochodu, mąż musiałby dojeżdżać na zaspę i zastanawiamy się jak duże utrudnienie to będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z apollina :-) zapaszków szadłókowych nie czuję wcale a mieszak to już dłuugo , pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może niedługo dołącze do mieszkanek Kowal,
czy jest ktoś z ul Apollina? lub Srebrzystej Podkowy?

dziewczyny jak tam "zapachy" Szadołkowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z najnowszych wieści, koło myjni na Kowalach budują LIDLA;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tylko bedzie pogoda to zapraszamy na wspolny spacerek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mieszkam na Heliosa :-) i moja córcia ma 16mc :-) chętnie wybierzemy się na spacerek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak szybko się z Wami nie spotkam.. Jednak mój blok dopiero wybudują na koniec września :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sąsiadkę z tej samej ul.;)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe w kawiarni... hmmm... jak dojde do tego gdzie ona jest to jestem jak najbardzie za spotkaniem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tuz obok hihih :-) swoją dogą można by bylo zrobić jakieś spotkanie kowalowych mamusiek np. w kawiarni i wreszcie sie poznać co Wy na to :???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) milo ze sie odezwalas:)

Heliosa:) a Ty? w sumie to nawet jak podasz mi ulice to raczej nie bede wiedziala bo jeszcze narazie nic tu nie wiem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-) witam sasiadkę i moją imienniczkę przy okazji - na jakiej ul. mieszkasz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie Mamuski:)

Od kilku dni jestesmy mieszkancami Kowal:)
Jak wiadomo jako "nowa" nie wiem co gdzie i jak;/
Mam 17 miesiecznego synka i chetnie poznam inne mamy i ich pociechy:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla zainteresowanych - tworzone są nowe grupy spotkaniowo-zabawowe dla mam z dziećmi - jutro wyjatkowo spotkanie na 10:30 . Przypominam w swietlicy na Kowalach. A stronka juz działa :)
http://www.rodzicdziecko.pl/ - Jako mama uczęszczająca na te spotkania polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wybieramy się';)
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie się dowiedziałam , że jest - kurcze jak zwykle na osiedlu informacji brak :-( .... jeśli na sobotę nie zapowiedzą sie do mnie goście to się wybiorę z synem bo w poprzednich latach było bardzo fajnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry