Widok
Dziewczyny, widziałyście budowę nowego centrum handlowego? Ja dziś zobaczyłam, prace ruszyły. A tu artykuł o tym
http://dom.trojmiasto.pl/Ruszyla-budowa-Centrum-Kowale-n55480.html
http://dom.trojmiasto.pl/Ruszyla-budowa-Centrum-Kowale-n55480.html
my chodzimy też na ich imprezy (bal, dzień dziecka ) zawsze było fajnie - choć nie wiem czy to nie ostatni rok bo 7-latek już ma swoje pomysły na spędzanie czasu ....co do przebrania to niekoniecznie jest potrzebne częśc dzieci jest poprostu fajnie poubierana -dziewczynki jakaś sukienka czy smieszna spódniczka ..niekoniecznie jest to przebranie. Na balu zawsze częstowali slodyczami, soczkami , pączkami/ciastkami itp /...zobaczymy jak będzie w tym roku