Widok

Mamuśki na Kowalach:)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
od maja (mam nadzieję) przeprowadzamy się na Kowale. Chciałam się dowiedziec, jak spędzacie czas ze swoimi pociechami, czy sa jakies place zabaw, miejsca do spacerowania. Będę mieszkac na osiedlu Olimp.
Z chęcią poczytam sobie Wasze opinie,
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, widziałyście budowę nowego centrum handlowego? Ja dziś zobaczyłam, prace ruszyły. A tu artykuł o tym
http://dom.trojmiasto.pl/Ruszyla-budowa-Centrum-Kowale-n55480.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a w jakich godzinach jest ten bal karnawałowy 18 lutego na Kowalach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha i czy warto się na niego wybrać z dwulatkiem?czy te konkursy itp.są raczej dla starszych dzieci? Jakieś tańce przy muzyce też tam są przewidziane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w godz. 12-15 z tego co wiem ,zawsze były tańce , zabawa, konkursy ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam sąsiadki :-)
widze że jest tu sporo mamusiek z Kowal :-)
mam nadzieje że jak będzie cieplej to uda nam sie na jakis spacerek razem wybrać :-)
zastanawiam się nad tym balem w sobotę tylko nie wiem czy czas nam przypasuje :-/
ale to jeszcze zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My się wybieramy :) rozumiem że dziecko trzeba na bal za coś przebrać?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie z tym przebraniem będziemy mieli problem :-/
coś trzeba by było wykombinować jeżeli udało by nam się zdąrzyć na ten bal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś z Was była już kiedyś na takim balu organizowanym w tej świetlicy? Bo zastanawiam się, czy jest fajny dla dzieciaków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam w zeszłym roku, bal jak to bal;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my chodzimy też na ich imprezy (bal, dzień dziecka ) zawsze było fajnie - choć nie wiem czy to nie ostatni rok bo 7-latek już ma swoje pomysły na spędzanie czasu ....co do przebrania to niekoniecznie jest potrzebne częśc dzieci jest poprostu fajnie poubierana -dziewczynki jakaś sukienka czy smieszna spódniczka ..niekoniecznie jest to przebranie. Na balu zawsze częstowali slodyczami, soczkami , pączkami/ciastkami itp /...zobaczymy jak będzie w tym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Czy można znaleźć gdzieś nieco więcej informacji na temat tego balu? Jakaś strona itp? Najbardziej interesują nas zdjęcia z kilku imprez :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kolbudy.pl/kowale/index.html?dz=zdjecia

tu galeria ze wszystkich imperz w Kowalach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strony internetowej nie ma bal jest jutro w godzinach 12-15 , tyle wiem :-), wstęp wolny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ten bal już niestety raczej nam się nie uda dojechać ale może następnym razem wspomożemy od strony fotograficznej całą imprezę :)
Dziękujemy za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
następny będzie napewno organizowany Dzień Dziecka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy na balu beda jakies maluchy do drugiego roku, czy same starszaki? na zdjeciach z ubieglych imprez widac same duże dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są tez maluchy ok 2 roku życia z mamami :-) zawsze można przyjść zobaczyć ew. jak dziecko nie bardzo chce uczestniczyć to poprostu wyjść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a gdzie dokładnie jest ta świetlica? Bo ja nie znam za bardzo Kowal i mogę mieć problem z trafieniem tam;D Wiem tylko gdzie jest Biedronka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mamuska z Zakoniczyna sie nada?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry