Witajcie,
od maja (mam nadzieję) przeprowadzamy się na Kowale. Chciałam się dowiedziec, jak spędzacie czas ze swoimi pociechami, czy sa jakies place zabaw, miejsca do spacerowania. Będę mieszkac na osiedlu Olimp.
Z chęcią poczytam sobie Wasze opinie,
pozdrawiam:)
00
~blueeyes
89.76.59.*
(13 lat temu) 8 sierpnia 2012 o 19:46
info dla mam:
Na pl. Artemidy obok Sunaja jest komis rzeczy dziecięcych. Jakieś wózki stoją, zabawki i ciuszki.
Chyba nie :) Wprawdzie nie jestem jeszcze mamuśką, ale jak wszystko dobrze pójdzie to w sierpniu zostanę, a na Kowalach mieszkam już prawie 6 miesięcy, także prawie wpisuje się w post :)