Widok

Mamy czerwcowe 2019

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy są tu jakieś mamy z terminem na czerwiec 2019 ?
Jak tam się czujecie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Melduje się :). Czuje się dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jejus ja to bym ciągle leżała i jeszcze w nocy źle sypiam a to pierwsza ciąża?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam córkę. W pierwszej ciąży też bardzo dobrze się czułam. Żadnych mdłości ,wymiotów ,powiększonych bolących piersi. Dosłownie nic. Teraz tak samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny, ja też z terminem na czerwiec. Czuję się okropnie, podobnie jak w pierwszej ciąży męczą mnie mdłości i migreny. Pociesza mnie tylko świadomość tego, że to minie i będzie ciut lepiej. Chociaż ciąża to nie jest mój ulubiony stan, byle dotrwać do porodum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi teraz jeszcze wyszło że mam za dużo tego płynu owodniowego. Boję się ale może to minąć ponoć a gdzie idziecie na prenatalne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie lekarz skierował do invicty bo podobno mają lekarzy z certyfikatem i dobry sprzęt. Jutro mają być wyniki, termin mam na 4.06.2019
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idę do Puzio do Invicty, robiłam u niego badania w pierwszej ciąży i byłam zadowolona. Z tym płynem to nie za wcześnie na taką ocenę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początku grudnia mam prenatalne więc zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początku grudnia mam prenatalne więc zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też byłam u Puzio ale mam mieszane uczucia...na pewno nie po drodze mi z jego specyficznym poczuciem humoru. Bardzo się dziwił, że przyszłam bez męża (wydaje mi się że to zbyt delikatne pytanie dla niektórych kobiet) i że mąż nie brał zwolnienia z pracy. Badania były w połowie dnia, opóźnienie ponad pół godziny. Ja akurat normalnie pracuje więc był to kłopot. W ogóle nie macie takiego wrażenia, że wszystkie adresowane do przyszłych mam zajęcia, warsztaty, badania odbywają się w godzinach okołopołudniowych? Tak jakby wszystkie szły na zwolnienie z dniem zrobienia testu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie warsztaty masz na myśli? Byłam kiedyś na bezpiecznym maluchu ale był akurat w sobotę. Szkołę rodzenia miałam wieczorami, na nic więcej w sumie nie chadzałam, teraz raczej też nie będę bo mając w domu przedszkolaka nie widzę potrzeby ;) A co do szybkiego chodzenia na zwolnienie to sama zarzekałam się, żeby pracować jak najdłużej, w pierwszej ciąży pracowałam dość długo, a teraz co? Wylądowałam na zwolnieniu bo mam takie migreny, że nie idzie wytrzymać także różnie bywa. I chociaż w pracy bywam i planuję jeszcze bywać to wiem, że to jednak różnie bywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam na myśli na przykład zajecia fitness (większość siłowni około 10-11), dzień otwarty na porodówce w swissmedzie ( poniedziałek 11-15) i jakieś warsztaty, które mi podesłała ostatnio koleżanka ale nie zagłębiłam się w temat bo były o 12.00
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązania. Ciekawe ile z Was ulega pokusie i kupuje już jakieś drobnostki? Bardzo fajnym pomysłem jest kostka sensoryczna, np. taka: https://www.miskababy.pl/k/lalki/szmacianki/kostka-sensoryczna-2/ która na pewno będzie miłym dodatkiem do pokoiku dziecięcego. Kostka jest milutka i przyszła mama chętnie się do niej przytuli, by się zrelaksować i posłuchać odgłosów, które wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja w pierwszej ciąży chodziłam do dr Frankowskiej -Konopy . Teraz też do niej chodzę. Prenatalne mam w środę. Trochę mam stresa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro nic się nie dzieje to nie masz co się stresować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W pierwszej ciąży u mojej corki na prenatalnym usg nie było widać kości nosowej :/ ,ale urodziła się zdrowa. Może dlatego mam małego stresa . Oby było wszytko dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie tez się noc nie działo a po prenatalnych wyszło że mózg się nie podzielil i nie ma kości nosowej, w poniedziałek idę na amniopuncje i idę usunąć ciążę... a to druga ciąża i żadnych objawów że coś się dzieje nie tak nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hey mamusie. I jak u was po USG prenatalnym ? Jak się czujecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W porządku, u nas będzie prawdopodobnie chłopak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też wszytko w porządku. Test pappa również. U nas niby też chłopak ale na 100 procent potwierdzi po świętach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ejno u nas też ok ilosc wód jednak w porzadku i raczej tez chłopak chociaż wole dziewczynke drugi raz, jutro ide jeszcze tarczycowe wyniki zrobić mam nadzieje ze sie troche unormowały już bo tak kolo 13 tygodnia miało być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a skąd wogóle jesteście ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak jak w nicku. Gdańsk Chełm. Ja też mam problem z tarczyca :/. Teraz dawkę biorę 125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nic nie brałam bo wyniki miałam ale ciąży mam słabe ale lekarz mówił jeszcze bez lekow bo mam tylko guza
I jestem z jasienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkałam na Jasieniu dobrych 16 lat ;). Zresztą jestem tam często u rodziców ;).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja mam termin 31,05 mam nadzieję, że mogę się przyłączyć, jestem z Przymorza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No pewnie. Witamy :). Im nas więcej tym lepiej. Ja z pierwszego usg mam termin na 7 czerwca. Choc nie ukrywam że chciałabym się załapać na maj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tsh mam tragiczne muszę teraz jak lekarz da mi znać co dalej robić.
Ja mam akurat wynik na 13 czerwca i na koniec maja mam komunie a potem 60 wujka więc ciekawe jak to będzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Ft4 jakie masz ? Bo w sumie to jest ważniejsze niż samo TSH. Moja córka ma urodziny 23 mają. Po tym dniu mogę już rodzić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz ft4 mam w normie ale tsh mam 0.0090
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uuuu bardzo niskie. Ja tez w sumie nie miałam dobrego bo 2.5. Teraz będę robić badania przed świętami i zobaczymy czy coś lepiej. Mam zwiększona ze 100 na 125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jeszcze przed ciążą brałamEuthyrox 25 i na szczęście na razie nie trzeba zwiększać.
Nieco się przeziębiłam, więc muszę trochę się wykurować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

He he a ja mam termin na 01.06, w sam raz na dzień dziecka :) chociaz też po cichu liczę na maj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Maj to bardzo dobry miesiąc na rodzenie ;). Nie można wymarzyć sobie lepszego hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny a myślicie powoli o szkole rodzenia?
Zastanawiam się czy nie jest tak, ze trzeba zapisać się dużo wcześniej żeby mieć gwarancję miejsca w satysfakcjonującym terminie...
A może macie jakieś polecane miejsca? Najlepiej w okolicach Oruni Górnej/Ujeściska :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety osobiście nie polecę ,ponieważ w pierwszej ciąży nie chodziłam ani teraz się nie wybieram. Za to moje dwie znajome chodzily i sobie chwaliły w Gdańsku w Kielpinie Górnym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaczynam szkole rodzenia na poczatku marca na ulicy kołodzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja zaczynam szkołę rodzenia od końca lutego :) Super Mama na przymorzu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, dołączam się do Waszego wątku. Mam termin na 23.06. Strasznie się stresuję w oczekiwaniu na wyniki amiopunkcji, w środę wizyta u dr. Ochman w invicie. Czy któraś z Was malał z nią doczynienia? Na początku stycznia byliśmy u niej z wynikami testu papp-a, powiedziała, że wyniki są złe i dostałam skierowanie na aminopunkcję, która wykonała dr. Brzoska. Ta znowu twierdziła, że wyniki są dobre i niepotrzebnie się stresujemy. Od trzech tygodni wielki stres :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale Cię rozumiem. 8 stycznia miałam amniopunkcje. Mi robił dr Puzio. Z dr Ochman też miałam doczynienia. Mi dr Brzoska robiła mi usg genetyczne i połówkowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata, a masz już wyniki amniopunkcji? Wszystko ok? My połówkowe w poniedziałek u Brzóski, ale najpierw środa i odbiór wyników. Mega stres:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mam. Wszystko w jak najlepszym porządku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wytrzymałam i dziś pojechałam po wyniki. Wszystko ok :) nareszcie mogę się cieszyć na spokojnie swoim stanem, planować pokoik i robić zakupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tam się czujecie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej u mnie całkiem dobrze. Co prawda bolą mnie trochę plecy i coś ostatnio nie mogę spać, ale nie narzekam :) powoli kompletuję wyprawkę, macie już może wózek? Może moglybyscie coś polecić, bo ja od nadmiaru dostępnych modeli już wariuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie też plecy bolą, ogólnie jakieś takie bóle jakby więzadła ;p jeszcze trochę ;)
u mnie też wyprawkowe szaleństwo. Zamówiliśmy Valco baby snap trend sport ;) lekki i to nas przekonało ;) mam nadzieję, że będziemy zadowoleni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wózek 2w1? Ja mam właśnie dylemat czy brać czołg, który będzie stabilny w jeździe, ale duży czy lepiej coś lekkiego, typowo miejskiego, ale za to kosztem stabilności.. Jeden i drugi ma swoje wady i zalety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest spacerówka do której dokupiłam gondolę ;) Wzięłam go, bo spacerówka waży 9 kg (najcięższy model valco, bo ma pompowane koła) i fajnie się składa, głównie z myślą o spacerówce, fakt nie ma przekładanego siedziska, dziecko jeździ tylko przodem do kierunku jazdy, ale byłam w stanie to zaakceptować. Też nie chciałam typowego czołgu, żeby potem zmieniać, albo męczyć się ze spacerówką 15 kg, mieszkam na 1 pietrze bez windy, ale babcie już na 2gich piętrach. Zobacz tu ma recenzje http://matkadentystka.pl/2018/12/valco-baby-snap-4-trend-sport-v2-wozek/ Jak coś w mamaija jak masz link z neta z tańszym egzemplarzem to oni schodzą z ceny ;) Myślałam nad balios s, ale wydawał się malutki i już tam jest 11 kg wagi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valco wygląda super, ale jak dla mnie trochę za drogi :( na pewno będzie się dobrze sprawował :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz ciężko o samą gondole niestety. Ja też kupię 2w1 ale pewnie spacerówkę z biegiem czasu kupię osobno. Ja mam na uwadze adamex massimo z białym stelażem lub riko brano luxe. Nie wiem na który się zdecydować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nad riko też się zastanawiałam, ale nie mogę nigdzie znaleźć sklepu gdzie są ich wózki. Na tą chwilę mam 2 firmy - cybexa jako ten wózek bardziej miejski i kompaktowy albo jedo jeśli wybór padnie na czołg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My chyba zakupimy Espiro Next. Ogólnie to doszliśmy do wniosku, że łatwiej kupić auto niż wózek :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje w ciemno z opinii z internetu . Bardziej jestem za adamex massimo . Ma więcej pozytywnych opinii. Przekonala mnie jedna fajna opinia na blogu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te adamax albo bebetto są fajne
Ja akurat mam camarelo mam nadzieję że będzie fajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz dużo adamex i bebetto jest, więc na pewno dobre wózki, ale w stosunku do snapa ciężkie, więc u nas odpadły. Warto zerknąć na używki, często prawie nówki sprzedają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Puszek, namieszałaś mi tym snapem :D jest super. Jest w ogóle jakaś nowa wersja, w której można ustawić siedzisko i przodem i tyłem :) i teraz znowu mamy zagwozdkę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zdecydowałam w końcu na adamex. Kupiłam dziś na allegro. Tym bardziej że okazja cenowa była ,bo ten kolor co mi się podoba jest już wycofany i została ostania sztuka ,także taniej wyszło o 400 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko na tą chwilę w snap ultra nie można dokupić gondoli jest jakiś pałąk, że można zrobić ze spacerówki gondole, ale nie przekonało to rozwiązanie. Musisz to zobaczyć na żywo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a macie może już wybrany szpital? Jakiś plan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hym. Ja mam dylemat. Pierwsze dziecko rodziłam w wojewódzkim. Wspominam całkiem dobrze. Natomiast 2 koleżanki zachęcają mnie na Zaspę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli przejdę kwalifikację to Swissmed
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam zamiar wybrać się do UCK o ile mnie nie odeślą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do UCK ponoć ciezko sie dostać
ja chyba też pojde do wojewódzkiego w końcu zalezy na jaką położna sie trafi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć dziewczyny.

Witam sie i ja z terminem na 17.06.
Podczytuje was od czasu do czasu, ale nie miałam wcześniej chwili na napisanie do was.
Co do wózków. Ja mam wózek po straszym dziecku. Xlandera xmove. To taki prawdziwy czołg ale ja bardzo byłam zadowolona. Fakt faktem, ze poza włożeniem go do samochodu to sie go nie nadzwigalam. Swietnie sprawdza się, w każdych warunkach. Śnieg, plaża, las, wszedzie doskonale sie sprawdzał. No i materacyk. Nie czuć nic co jest pod spodem jak w niektórych wózkach.

Co do szpitala to wiem, ze czeka mnie patologia ciazy i do wyboru mam dwa. Albo Uck albo Zaspa.
Wybieracie sie ba jakieś warsztaty??
Ja zapisałam sie na warsztaty Mama wie, gdzie będzie gościem fizjoterapeuta, Paweł Zawitkowski. Ciekawa jestem co ciekawego będzie miał do przekazanie :)

Pozdrawiamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bella czego dotyczą te szkolenia? Chętnie bym się wybrała na jakieś wydarzenia związane z macierzyństwem, ale do tej pory słyszałam tylko o targach mamaville. Ja chodzę jeszcze na szkołę rodzenia, gimnastykę i jogę. Może macie do polecenia jakieś ciekawe miejsca dla kobiet w ciąży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam na targach mamaville, być może pójdę na te targi mamaija w weekend, ale nie wiem jeszcze, bo się przeziębiłam, zobaczę jak kondycja będzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chciałam się wybrać na targi Mamaija. Przede mną zakup wózka - czy na takich targach jest szansa na jakieś faktyczne promocje, czy to raczej chwyt reklamowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam wózek i słyszałam wcześniej, żeby znaleźć jak najtańsze ceny w internecie, bo w mamaija mają politykę, że schodzą do ceny z internetu. Udało mi się zejść 200 zł na wózku ;) więc byłam zadowolona. Tak samo jest chyba z fotelikiem/bazą itp, ale ja fotel mam odkupiony od koleżanki-znane źródło itp, kupię tylko bazę. Być może na targach bedzie taniej, ja już wszystko mam, jedynie na bazę poluję, łóżeczko i materac kupię na allegro, ale to na początku maja, zostanie tylko wanienka, chce zwykłą, to duży koszt nie jest, jeszcze kilka ciuszków na początek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mamy wózek z mama i ja:) zeszli z ceny 300zl, nawet nie musieliśmy pytać. W ogóle jestem pod wrażeniem obsługi w tym sklepie (grunwaldzka). Wcześniej byliśmy w bobowózkach na łostowickiej i wyszliśmy wręcz zniesmaczeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paulina aktualnie jestem zapisana na warsztaty http://www.mama-wie.pl w kwietniu i maju maja byc jesCze inne. Dla mnie targi Mamaville były totalna porazka( nie mówię, o warsztatach jakie sie odbywały bo nie brałam udziały). Ceny z kosmosu i nic wartego uwagi.

Co do Mama i ja. To zdecydowanie mogę polecić Pana Szymona. Specjalista w dobrze fotelików. Każdy naszemu starszakowi u nich kupowaliśmy u nich. Ciekawych rzeczy tez dowiedziałam sie u nich o łóżeczkach i materacu. A na dodatek tak jak pisaliście, schodzą do cen internetowych. Jak dla mnie sklep bajka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chyba od siostry zabiorę Salsę 4 ABC Design, mega leciutka, skrętna i bardzo fajnie się składa. Jak ktoś musi nosić albo coś to jest idealny wybór
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny, jak tam nastroje? Czerwiec zbliża się wielkimi krokami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie wieczorami ogarnia maly strach już
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uprawiam gimnastykę artystyczną próbując zawiązać buty :D ogólnie bez dramatu ale wielkość brzucha i fakt, że to jeszcze miesiąc zaczyna mnie przerażać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak mają się czerwcowe mamuśki? Już urodziłyście, czy jeszcze w dwupaku? U mnie termin na piątek i nic się nie dzieje, cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny, ja miałam termin na 9.06, ale zaczęło sue 27.05 jestem już szczęśliwa mamą. Korzystajcie z ostatnich chwil, no po porodzie jest jeden wielki haos :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam termin na 13 ale już się czlapie a nie chodzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam termin na 4.06 ale urodziłam w dzień dziecka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super dziewczyny macie już z głowy :). Ja byłam na ktg dziś ale nie zapisał się nawet jeden najmniejszy skurcz :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jejus większość rodzi przed terminem też bym chciała mieć to już za sobą. A to ktg miałaś gdzieś na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. W przychodni odpłatnie zrobiłam. Już mam dość. To mnie wykańcza to czekanie. Chciałabym by w końcu coś ruszyło a tu jutro termin i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam ania urodzilas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cisza :(. Mam na jutro skierowanie na patologie. Pojadę do Wojewódzkiego. Oby tylko miejsca były. Bo jak pytałam na zaspie to ponoć przepych i nie ma miejsc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszędzie jest dużo rodzacych na uck ponoć najlepiej po poludniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę już z samego rana o 8 . Mam nadzieje ze popołudniu zaczną coś działać ,jeśli nie to już w piątek powinni. Na skierowaniu mam makrosomia płodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę że od razu powinni coś zadziałać w końcu dziecko już pewnie nie ma miejsca, mój też miał być duży mówili na początku ale ma około 3500 teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie wyszło w ten sam dzień na różnych usg w szpitalu i u mojej gin granica 4160-4200 :/. To było w poniedziałek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak tam bo ja zaczynam się strasznie stresować i jeszcze ta pogoda doła łapie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już leżę na patologii w wojewódzkim bo w uck nie chcieli mi zrobić nawet ktg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też leżę na patologi w wojewódzkim :). Dziś 9 dzień po terminie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co będą ci coś robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam próbę wczoraj z oxy i nic nie dała. Jutro kolejna próba. Jeśli zadziała to następny dzień porodowka i kroplowka z oxy a jesli nie zadziała to poniedziałek balonik i czekają chyba wtedy do wtorku z kroplowka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny, nie miałam wcześniej czasu napisać. Ja już po porodzie 30,05. Trzymam kciuki za Was i gratulacje dla tych, które mają poród za sobą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również gratuluję :). Ja też dzis o 11:25 urodziłam. Poród wywoływany oxy od 6.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

do góry