Widok

Mamy malutkich dzieciaczków otrzymujecie przezenty na Dzień Matki?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy wasi mężowie robią prezenciki i podkładają je jako od dzieciaczka?

jakie najfajniejsze prezenciki otzrymałście w poprzednich latach? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w poprzednich latach dostawałam od meza kwaty w imieniu naszej córy

w tym roku wiem ze cos tam robi dla mnie w zlobku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mój mąż niejest na tyle wspaniałomyślny żeby cokolwiek zorganizaować w imieniu dzieci :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj maz co roku kupuje kwiaty badz jakis prezent od synka a w tym roku juz od synka i coreczki
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam że Dzien mamy to świete w którym powinnismy dostawac "prezenty" od dzieci .
Bez sensu jest moim zdaniem czekanie na prezent od męża .
Ja nic nie dostawałam ,w zeszłym roku dostałam laurke w złobku a w tym dostaniemy tez cos robionego przez dzieci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja dostaje prezent i kwiaty:) Akurat teraz dostalam szybciej prezent, w sobote pewnie kwiatki;) Ja tez kupuje mezowi jakis drobiazg od coreczki na Dzien Ojca, mysle ze warto podtrzymywac takie mile tradycje:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pmagdalena ja sie z Toba nie zgodze, wiadomo ze za jakis czas dzieci beda nam same robily laurki czy inne rzeczy, czy zerwa kwiatki na lace i to jest super i nie moge sie tego doczekac. Ale z drugiej strony jak dostaniesz jakis drobiazg czy kwiatki od meza kiedy Twoje dziecko jest jeszcze za male zeby samo cos zrobic to dla mnie jest to miłe ze maz mnie docenia jako matke i poczuwa sie ze powinien zrobic mi niespodzianke w imieniu coreczki.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aniaa a ja mam zupełnie inne zdanie . Ja jestem mama dziecka i od niego dostaje upominki a nid od mężą . On ma swoja mame i ją obdarowuje . Od męża dostaje na dzień kobiet
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Rozumiem, kazdy ma swoje zdanie, ale według mnie drobne przyjemności w życiu i sprawianie komuś radości nie zaszkodzi:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to jak ma mi dac 3msc dziecko od siebie prezent np laurke co ma namalowac bo nie rozumiem!moje zdanie dopoki dziecko nie umie nic samo zrobic to tatus kupujei daje
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zresztą kto inny jak nie rodzic na nauczyć dziecko, że właśnie w taki dzień daje się prezenciki / kwiatki /laurki mamie czy tacie? No przecież dziecko 2 letnie samo nie przeczyta w prasie czy nie obejrzy w telewizji. Mój mąż też nie sądził że to takie ważne ale jak dostał na dzień ojca prezencik to zrozumiał :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok jeśli mąż sam wpada na taki pomysl ale postawa w stylu: "oczekuje od męza" albo "oczywiście że należy mi sie prezent od meza" jest dla mnie niezrozumiała ...
Moj maz sam z siebie kupil mi kwiaty po narodzinach synka,a rok temu dal buziaka z okazji dnia matki i bylo to o wiele lepsze niz "oczekiwany prezencik".
Ja na dzien ojca tez dalam mu buziaka trzymajac Wojtka na rekach :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No oczywiście Sorha że masz rację! Postawa "mi się należy" to masakra. Miła jest chociażby pamięć i tłumaczenie dziecku. Chciałabym żeby to mąż wyjaśnił dziecku co to za dzień, a ja jej powiem o Dniu Ojca.
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiste jest że to mąz ma tłumaczyc dziecku ze jest dzien mamy , mój w zeszłym roku poszedł na polanke i zerwali z Maja stokrotki i to było miłe a wczesniej to bez sensu bo to nie jest prezent od dziecka a od męza .
Ale kazdy ma swoje zdanie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
serduszka z masy solnej, koszyczki z papierowych talerzyków robione w przedszkolu ;) jutro mamy w przedszkolu dzien mamy i taty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj podpowiadał dzieciom ze dzis mam swieto i zeby dali buziaka , a dzis dostałam od syna portret(małysza bo bardziej do niego niz do mnie podobny) i korale makaronowe,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja dwulatka zrobi mi coś pewnie razem z bacią, która się nią zajmuje :) przynajmniej tak było w zeszłym roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"A ja uważam że Dzien mamy to świete w którym powinnismy dostawac "prezenty" od dzieci ."

Tylko żeby dziecko nauczyło się,że miło jest dawać komuś prezent w dniu jego święta i pamiętać o nim to ktoś musi mu najpierw pokazać i pomóc.

I nie chodzi tu tylko o Dzień Mamy ale o inne okazje również. To nie muszą być przecież wypasione prezenty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do tej pory mój Mąż nie wpadł na pomysł, że powinien "pomóc" Synkowi np. w zakupie kwiatka na Dzień Matki ;)

prędzej od mojej Mamy dostawałam jakieś kwiaty czy słodkości - jako "już też" Matka ;) i chyba raz mojej teściowej zdarzyło się złożyć mi życzenia ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbardziej rozczuliło mnie gdy w pierwszy Dzień Mamy w łóżeczku mojego wówczas miesięcznego synka znalazłam bukiecik konwalii :) W zeszłym roku moi chłopcy wybrali się razem po kwiatka - w tym zamiast kwiatka poprosiłam (i osobiście wybrałam) książkę z typu "uczę się rysować" bowiem moje dziecko ma coraz większe wymagania co do moich bardzo słabych umiejętności w tym zakresie i jako Mama zamierzam się podszkolić ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie partner coś dla mnie wymyśli od córki
Ale tak poza tym prezentu od siebie dla siebie z tej okazji tak naprawdę nie robię bo robie to ot tak, bez okazji dla zdrowia psychicznego wtedy kiedy mnie najdzie
Największym prezentem dla mnie będzie spędzenie czasu razem w ten dzień

Ogólnie zastanawiam się czy nie zażyczyć sobie kubka ceramicznego z Bolesławca: https://andyceramika.pl/kubki Naprawdę piękne wzory widziałam na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Piękne są też takie czajniczki https://andyceramika.pl/czajniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry