Widok

Mamy z Gdyni :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jak patrze to wiekszosc wątkow jest z Gdanska a ja chcialabym zobaczyc ile mamus jest z Gdyni. Mamy lato, pomijajac to co w tej chwili mamy za oknem :P i moze czasami udaloby sie wyrwac z kims na wspolny spacerek z wozeczkami? Zachęcam do dopisywania sie :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja CHĘTNIE JESTEM Z CENTRUM GDYNI :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też z Gdyni. Dość często można nas spotkać w parku kilońskim ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie się przyłącze na spacerek :) prawie codziennie jesteśmy w parku Kilońskim :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkamy blisko bulwaru ( Gdynia-Wzgórze) i uwielbiamy letnie spacery nie tylko po bulwarze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z Redłowa, spacerujemy także po bulwarze i centrum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie urodziłam, ale tez chętnie po porodzie się przyłączę, a w ogóle to będę chodzić często na Płycie Redł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzgorze :) Bulwar i plac zabaw prawie codziennie. Charakterystyczny znak- dwulatka zywa jak srebro a ja jakbym pilke polknela :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja prawie codziennie przechodze przez park Kilonski :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obłuże wita ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alinad, a gdzie spacerujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też z okolic parku kilońskiego

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam...:) ja z moja Nikola jestesmy z pustek cisowskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A któraś mama jest z Chwarzna lub Sokółki? :)
image

www.facebook.com/MauaFotografia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to która chętna na spacerek w poniedziałek w parku Kilońskim i o której ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też z centrum, bulwar mam pod nosem :) ale niedługo wracam już do pracy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gonia bardzo chetnie :) tylko zalezy od pogody :/ w poniedzialek czeka mnie troszke pracy ale do poludnia na pewno sie bym wyrwala :)

Super ze jest was az tyle :) chyba taki watek byl potrzebny :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z witmonia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miezkam na wzgorzu, codziennie sie bulwarujemy ;) raczej po poludniu.
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wzgórze wita:) codziennie spaceruje z synkiem po bulwarze- Adek ma 4 miesiace:) a ja troche wiecej hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też z obłuża, spacerujemy różnie, raz nad stawek,raz na plac pod blok, a może jest jakaś chętna dziewczyna na spacer po lesie?
moje maluchy uwielbiają las, a ja niestety sama z nimi to nie chodzę, potrzebuję jakieś kumpeli z dzidzią, która też polubi trochę cienia w słoneczne dni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
my zazwyczaj na spacery wybieramy się koło 11-12 poza bulwarem często też Polanka Redłowska lub Kamienna Góra, a ostatnio plaża za bulwarem w kierunku Redłowa.
Proponuje mamusiom z okolic umówmy się razem któregoś dnia, np. w poniedziałek(jutro) o 11.30 na bulwarze obok Barracudy(tam gdzie są drabinki i przyrządy do ćwiczeń). Ja byłabym z 2letnią córeczką i czerwonym wózkiem-parasolką Inglesina Trip.
Co Wy na to sanszajn, pilotka i wszystkie inne chętne mamy na taki wspólny spacer?
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my z Witomina:) często na Bulwarze ale w poniedziałek nie dam rady :(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również w poniedziałek nie dam rady. Ale chętnie następnym razem chętnie się wybiorę na spacerek. Dajcie znać tylko kiedy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, spacerowiczki z okolic bulwaru- to może zaproponujcie kiedy Wam pasuje (dzień i godzina) i spotkajmy się w 1 miejscu:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~cz:
my jesteśmy chętni. Najlepiej po weekendzie, za to obojętnie w jaki dzień :) zwykle około 11tej dajemy radę rozpocząć spacer :)
będzie więcej chętnych mam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pilotka, ja proponuje wybrać dzień,godzinę np.11.30 i miejsce konkretne na bulwarze lub redłowskiej polance i spotkać się, a potem pewnie dołączą inne mamy(chyba,że już jakieś chętne się zgłoszą), bo tak to całe życie będziemy się umawiać tylko na forum;) (ja np. dziś zaesmesowałam do znajomej mamy z naszej okolicy i pojechałyśmy z maluchami poplażować w orłowie koło klifu-było super:))

ja mogę się dostosować i z wyprzedzeniem to każdy dzień mogę być
mam córeczkę 2 letnią i czerwoną parasolkę-spacerówkę, a w jakim wieku Twój maluch?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla nas 11:30 jest ok.
jeśli chodzi o miejsce - to najlepiej nam na bulwarze na wysokości domu marynarza, czyli przedłużenie Piłsudskiego. To w połowie drogi między placami zabaw na końcu bulwaru i na początku :D
tylko co z tą pogodą?
mój synuś ma rok i 3 miesiące. :)
czy ktoś jeszcze się przyłączy na po weekendzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z leszczynek i prawie codziennie bywam w parku kilonskim
pon sr i pt tak po 8 rano a wt i czw troche pozniej:)
mam córcie 2 miesieczna a wy? (to do pan spacerujacych po praku)

pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy ponad 2 letnią córeczkę i nasze wyjścia do parku w sumie trudno nazwać spacerami bo jest to raczej zaliczenie pierwszego placu zabaw a potem drugiego :) a w Gdyni będziemy pod koniec miesiąca

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez Wzgórze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja coreczka ma 2 tygodnie a synek prawie 6 lat
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo często jestem na placu zabaw tym na początku plaży koło przystani. Nie pracuje i jestem chętna na spotkanko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jola my też z leszczynek moja córka ma 1,5 roku .My tak rano nie chodzimy po parku :) raczej godziny popołudniowe i plac zabaw obowiązkowy:) pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my również z Gdyni - spacery najczęściej Orłowo, ale mogę dojechać na bulwar, ale patrząc na godziny to zupełnie nie moje, bo ja na spacerek wychodzę koło 9- 10 rano, a na 12 wracam do domu bo 19 miesięczny synek idzie spać. po południu spacerek tez może być ale to dopiero koło 16.

Rysika chętnie bym się spotkała - dziewczynki napewno by się pobawiły - moja córeczka ma 5 lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jest ktoś z Karwin, Kacka Wielkiego, Fikakowa??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sie! Jestem z Wielkiego Kacka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia a podasz namiary do siebie? bedę za kilka dni mieszkała na Wielkim Kacku, mam małą córeczkę i chętnie poznam kogoś z tych okolic:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sbj oo to super!! my mozemy podjechac do klifu i nad morze pojsc rowniez w orlowie :) bo teraz wolne od przedszkola tylko ta pogoda ;///
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusias a gdzie i w jakich godzinach chodzisz na spacery?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monti, przepraszam, nie zauważyłam, że Ty tez z W. Kacka, a z której części jesteś? ja będę mieszkała w okolicy myśliwskiej od sierpnia, nie znam w tej okolicy nikogo i chętnie pospacerowałabym z kimś, kto tez ma dziecko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam na Nowodworcowej, niedaleko dworca. Na spacerki glownie chodze wzdluz torow a potem w strone szkoly na Starodworcowej i w lewo w strone stadniny koni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze kiedys sie spotkamy tylko moja mala ma 3 miesiace i nie bardzo lubi w miejscu spac wiec zwykle my chodzimy 3h w kolo prarku tylko z malymi przerwami:)

jak cos moj mail jolantaostr@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jeśli robiłyście już chrzciny w Gdyni, jest watek chrzciny w Gdyni wpiszcie się proszę bo ja planuje na początek września a nie wiem gdzie zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też jestem z centrum i często na spacerkach na bulwarze. Dzisiaj niestety bardzo nas zlało;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dziś nie wychodziłyśmy :( Planujemy spacerek w poniedziałek koło 12 może któraś mama się do mnie przyłączy na bulwarze
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety pogoda ostatnio nie pozwalala na spacerki ale od niedzieli ppodobno ma sie to zmienic wiec moze wyedy uda sie nam spotkac :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
ja też z Gdyni, a konkretnie ulica Strzelców osiedle ANP Ekolanu.
Agusia - kojarzę Twoją okolice, bardzo tam ładnie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zielona ja też z fikakowa :) ja na spacery głównie chodze po osiedlu w strone lasu, na wielkopolskiej w strone karwin 1 , do lasu na karwinach 2 i okolice oraz w strone dąbrowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to super, cieszę się:) ja zamieszkam na Fikakowie na początku sierpnia to odezwę się na tym wątku to może pospacerujemy razem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem chętna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to w takim razie do zobaczenia na spacerku:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo napisz do mnie maila jak już będziesz tutaj:) monti11@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoras sie wybiera dzis do parku kilkonskiego na spacerek?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martuchowata my będziemy w parku po 17 dokładniej na placu zabaw
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam okazje kilka mam z tego watku poznac ;). Mieszkam w centrum, niedaleko opisywanego tu placu zabaw przy plazy. Niestety moj synek to juz duzy facet, za miesiac konczy 6 lat. Niestety w sensie, ze na spacerki wozkowe sie nie nadajemy :). Na zabawe na plazy, czy na placu zabaw jak najbardziej, ale kwestia roznicy wieku pozostaje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jestesmy na placu zabaw teraz w sumie codziennie... paulina tez szaleje sama a ja okupuje lawke ;)
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam dzis od 12 do 14, niestety o 17 nie dalam rady. Jutro kierunek plaza :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również byłyśmy dzisiaj od 11 do 13.30 na placu zawsze okupujemy piaskownice tą koło natrysków. Moja mała się bawiła a ja łapałam trochę słońca
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Novia 8 - sąsiadko, ja mieszkam na Karwinach 1 i widzę z mieszkania bloki na Strzelców.
Pomyślnego rozwiązania i może do zobaczenia na spacerku jak urodzisz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też dreptam po Chyloni w godzinach 12-14. Czasem to jest park kiloński, czasem między blokami, a ostatnio odkryłam, że można wejść do tego parczku przy nadleśnictwie i tam są ławeczki, jest cicho, spokojnie.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czasami ciezko mi tu napisac ze wychodze na spacerek wiec moze latwiej bedzie napisac jakie macie wozki? jako znak rozpoznawczy :P

my jezdzimy takim:
image i obok mnie idze zawsze moj syn 6letni :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jeżdżę takim z kremową parasolką

image

Uploaded with ImageShack.us
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my za niedlugo wybieramy sie na spacerek w okolice parku
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juliett7 - ale fajnie :))))
tylko kiedy ja urodzę :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I my też :) W tygodniu koło 17tej, w weekendy różnie, ale chętnie powiększymy ekipę na placu zabaw :) Mój synek ma 14mcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy parasolkę grafitową ESPIRO Metro :) Chętnie się zapoznamy- mój synek ma 14mcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze sporo tu ludzi z chylonii i leszczynek moze ustalimy jedna date i godzine i spotkamy sie wszystkie w parku ja tu mieszkam 2 lata ale nikogo praktycznie tu nie znam wiec chetnie poznam nowe osoby zwlaszcza mamusie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mam na imię Magda, wiem od Gosi, że mieszkamy w klatkach obok siebie :) Też jestem chętna na jakieś wspólne spacerki i pogaduchy- mój synio ma 14mcy. Wróciłam do pracy więc w tygodniu spacer wchodzi w grę koło 17tej, ale w sobotę bardzo chętnie może być wcześniej. Mój nr gg to 9110468 jakby co :) Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jola a Ty w jakiej czesci leszczynek/chyloni mieszkasz?

Megaparatka, a Ty skad jestes bo nie napisalas?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też z Wielkiego Kacka, i też zazwyczaj chodzę w stronę stadniny koni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przy skrzyżowaniu morskiej z chylonska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to gdzies niedaleko mnie :) ja przy opecu :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
opec chyba jest gdzies przy lidlu tak? czy zle kojarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jola przy lidlu to energa, a opec to gdzieś mi się kojarzy koło kościoła św.mikołaja-ale też nie jestem pewna, heh :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martuchowata, post mi wrzuciło nie tam gdzie planowałam dlatego nie ma opisu. Ja mieszkam na Morskiej przy rondzie, w parku mogę być w tygodniu koło 17, a w weekendy do uzgodnienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my z Pogorza jestesmy ale widze, ze wiekszosc centrum okupuje na spacerki ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie żadna z obłuża/pogorza się nie odezwie? fajnie byłoby z kims pogadać podczas spacerów czy zabaw na placu zabaw :) Ja z moim małym gadułą codziennie gdzieś chodzimy. Nawet dzisiaj się wybrałam z nim na orłowo :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam się dziś udało między burzami przejść się po skwerze i przystani. Ależ tłumy były!! no i nie zmokliśmy :) choć mało brakowało..
Może się wybieracie we wtorek na spacerek na bulwar? Podobno będzie pogoda, więc my będziemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak opec jest niedaleko kosciola :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martuchowata napisz o której będziesz w parku teraz na dniach :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my właśnie wychodzimy na plac zabaw przy plaży miejskiej :)
mam nadzieję, że rześko będzie, a nie gorąc..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może są jakieś dziwczyny z działek Leśnych ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje ze jutro bedzie ladna pogoda to jutro sie wybiore ok 11-12
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka podaj moze swoje gg i tel to jakos sie zgadamy a jutro wprawdzie startuje na spacer o 8 ale moze do 11 bede jeszcze gdzies chodzic. a twoj dzieciaczek w jakim wieku

jak cos moje gg 2410754
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze uda mi sie byc szybciej ale nie zabawie zbyt dlugo bo przypomnialo mi sie ze musze jeszcze becikowe zalatwic :/
moje dzieci sa w wieku 6 lat i drugie 5 tygodni

moje gg 3475684
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martuchowata - i co udało się Wam spotkać?
póki co na bulwarze do spotkań nie doszło, dziewczyny się zameldowały w wątku, że są też i mamy z gdyni ale.. chyba na tym koniec?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niestety nie, nie udalo mi sie niestety pojawic dzis w parku bo za duzo czasu spedzilam w gdyni na zalatwianiu spraw i pozniej babcia poprosia mnie o pomoc. Mam nadzieje ze jutro sie uda. Obiecalam mojemu dziecku ze jutro pojdziemy do prarku wiec chcialabym aby moja obietnica byla spelniona :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze ja dzis odpadam bo najpierw usg glowki w srodmiesciu potem z mama po sklepach a potem przygotowanie do chrztu wiec ja do nd odpadam ale odezwalam sie do ciebie na gg mam nadzieje ze doszlo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaraz sprawdze bo tam zagladam sporadycznie :P
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok ja sie zbieram wlasnie do parku na spacerek jesli ktos ma ochote sie przylaczyc to zapraszam, jaką furą sie poruszamy to juz wiecie :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czy ktoras z was jezdzi po parku szarym granderem tutkiem? czesto spotykam tam ta dziewczyne i jestem ciekawa czy to ktoras z naszych forumowiczek :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
martuchowata - kilka razy się za Tobą rozglądałam, ale ja przeważnie chodzę po parku ok 12.00 a potem ok 17.00. Dzisiaj też byłam z synem na placu zabaw ok 17.30.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie ja.
ale w razie czego gdyby ktoras widziala w parku taką gondolke w takich samych jak na zdjeciu barwach
http://ostroleka.olx.pl/atlantic-espiro-baby-design-gondola-spacerowka-2008-parasolka-gratis-iid-68657194 to prawdopodobnie bede ja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jola to musialam Cie juz widziec :P bo dosc czesto widywalam Twoj wozek a przynajmniej taki sam :)

ja dzis gondoli nie mialam bo jak wsadzilam w nia mała to był ryk na cala dzielnice :P co oznaczalo ze juz ma dosc lezenia wiec musialam sie cofnac do domu i zamienic gondole na fotelik :) a w parku byam dzis od ok 11:30 do 13:30 a potem ok 15
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jola - ja też kilka razy mijałam taki wózek. Może to byłaś Ty. A ile ma Twoje dziecię?
Ja dzisiaj "odpękałam" ZOO w godzinach przedpołudniowych, więc byłam tylko po południu. Jutro jadę do centrum i pewnie też w parku będziemy ok 17.00.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja julka ma 3 miesiace:) a ja mam czerwona spora torebke to taki nasz nastepny znak rozpoznawczy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jeszcze w tym parku nie widzialam identycznego wozka wiec podejrzewam ze to ja sie w oczy rzucałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wozek tak ale torebka nie bardzo :P ja mam manie ogladania wozkow po tym jak szukalam odpowiedniego dla mojej Julki :P
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhh odpisalam ci na gg ale zapomnialam ze ty tam nie wchodzisz:) moze podasz swoj numer to sie jakos zgadamy ja moj podalam ci na gg

a kiedy mnie moze widzialas?
i czerwonej torebki nie bylo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haneczka ja też jestem o tych godzinach w parku :)) jak mogę cię namierzyć :) ja mam córkę 1,6m-cy wózek spacerowy pomarańczowo-szary jakby co :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze umowmy sie na konkretny dzien i godzine moze tak latwiej bedzie sie zmobilizowac do spotkania?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje przyszla sb bo w tygodniu pewnie ciezko:)

a jesli w tyg to jak widze to po 17 trzebaby sie umowic bo wczesniej czesc w pracy albo zajeta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie weekendy odpadaja bo maz ma wolne i wtedy spedzamy czas razem poza domem...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli w tyg po 17 :)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tyg do 15 :) ale zobaczymy jak reszta dziewczyn, jak im pasuje wtedu uda nam sie dojsc do jakiegos porozumienia :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zwykle po 15 juz nie wychodze ale moge sie raz poswiecic najwyzej maz poczeka na obiad:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jeszcze jutro sie ktos dopisze :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domi25 - ja jestem z Grabówka, ale tej części blisko Działek Leśnych. Gdzie zwykle spędzasz czas z maluchem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halo halo, cos ucichło spacerkowanie w gdyni??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pogoda straszy caly czas deszczem to ucichlo:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś ciężko się spotkać w parku :( choć jestem codziennie ... jutro o godz 17 scena w parku Kilońskim:żonglerka,muzyka,akrobatyka,balonowe cudaki!! Może znajdą się chętne na jutro :)) dzisiaj byłam o11 i chłopacy rozdawali ulotki ... do zobaczenia (znak rozpoznawczy spacerówka szaro-pomarańczowa :) )
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o prosze to moze byc ciekawie tylko nie wiadomo co z pogoda :/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie :) jak deszcz to prosimy tylko przelotny jak dziś o 11 w parku chwilę pokropiło i zaraz było ok :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chetnie sie wybiore tylko znajac moja skleroze obawiam sie ze moge zapomniec:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jola już moja w tym głowa przypomnę ci :)))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to może i my się wybierzemy z Kacpim :) Może potańcują sobie z Darią przy muzyczce ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia, to jak się nic nie zmieni to może chwilę przed 17 przy wodospadzie??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok :)) ...dziewczyny może w końcu się poznamy jutro :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie obiecuje ze bede bo moj maz konczy prace o 16 wiec o 17 jest juz w domu... ale wczesniej bede na pewno
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ;)
Jestem mam 13 miesiecznej corci i jestem z gdyni grabowek i rowniez chodze na spacerki do parku kilon, ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
postanowilam ze namowie meza zeby poszedl z nami do parku o tej 17 :) a wiec bedzie nas 4 :) w tym jedno w wozku a w jakim to juz wiecie bo zdjecie wstawilam wczesniej :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jakby ktoras misla ochote na spacerek po parku to bede za jakies 2 godzinki kroczyc po parku z kolezanka. Znak rozpoznawczy... 2 takie same wozki tyle ze jeden bordowo-bezowy a drugi rozowo-szary :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alicja ja z Leszczynek córka moja ma 16m-cy ,jeśli możesz dziś o 17 to będzie nas dużo :0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Novia8 - i jak ? gotowa na spacery po okolicy?ja się od pół roku wybieram Twoje osiedle zobaczyć i w ciąży mi nie wyszło:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby ktos jeszcze sie zdecydowal to dzis 16.55 przy wodospadzie w parku kilonskim:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gonia czy to Ciebie dzis widzialam w parku? szaro pomaranczowa spacerowka i Ty biala bluzka i czarne leginsy?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie dzisiaj mnie tam nie było :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to Ci powiem ze jest w takim razie jeszcze jedna spacerowka pomaranczowo szara :P a juz myslalam zeby podejsc bo dziewczyna sie przygladala mi a ja jej :P a moze to ktos od nas? ktos byl ok 13 w parku?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedzie ktoras szla pzez Opata Hackiego? jednak tez sie pojawie o tej 17 :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za spotkanie, milo bylo was poznac. Festyn o ile mozna to tak nazywac zrobil furrorę jesli chodzi o czas trwania :D hehehe i do zobaczenia na kolejnym spacerku :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie rowniez bylo milo poznac nowe kobitki z okolicy:) a festyn rewelka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa może jakieś mamy z obłuża/pogorza sa chetne na spacery? Czesto z malym jestem na spacerach i placach zabaw :) Wiktor ma 8 miesiecy wiec juz troche szaleje :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry