Widok

Manson!

Jakie Ty masz wszystko pyszne :)

Koty po powrocie do domu bardzo skrupulatnie nas obwąchały.
A następnym razem biorę fotkocyknik, nie ma że nie :)
No i najważniejsze - dziękujemy :) Za wszystko.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przytulisz się do nas myślami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Należe do tych osób, ze jak trafia do mnie tajemnica to za dwa dni zna ją dzielnica."

Zaraz posypią się gromy ale i tak to napiszę: wiele (jednak nie śmiem użyć słowa większość) kobiet tak ma. Na osłodę dodam że nie tylko kobiet. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dodam za Cię. Wiele (większość) kobiet tak ma. I dużo facetów też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym nie uzależniała częstotliwości występowania plotkarstwa od płci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje prawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Anna:

Z pewnością jest masa facetów-plotkarzy.
Ale generalnie jest to domena kobiet ;)
Intrygi, wścibstwo, dociekanie, co, kto, z kim, kiedy, jak, i gdzie :D
Większosć facetów ma to po prostu w głebokiej de.. Ich (nasze) mózgi zupełnie nie nadają się na funcjonowanie na tym poziomie.
Dysfunkcja prawej pólkuli :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczebuje mocno jakiejs ksionszki albo filmu coby sobie chorobe uprxyjemnić.
Filmy typu "żólte szaliki" i "skazani na bluesa" odpadają.
Albo moze ktos by mi jakieś tajemnice powiedział, to zajełabym się rozpowszechnianiem.
Postanowilam, ze choruje jeszcze dzień lub dwa. pozniej juz wyzdrowieje bo mam plany, których w łozku nie dam rady zrealizowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl coś w tym jest.
Uwielbiam dociekac.
I własnie teraz pomyslalam,że chyba zaprzepasciłam szanse na kariere jako detektyw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby dlaczego zaprzepaściłaś?
W tym zawodzie nie ma kryterium wieku ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> generalnie jest to domena kobiet ;)
Intrygi, wścibstwo, dociekanie, co, kto, z kim, kiedy, jak, i gdzie

I Ty to mówisz??? Pierwszy peselomaniak i źródło informacji :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale trzeba byc sprawnym fizycznie chyba tez.
A tu ze mna kiepsko.
Napisze do sekcji krav magi. Jesli w moim wieku mnie przyjma, to zapisze sie, usprawnie i zostane Rutkowskim w spodnicy. Tfu w dresach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cyganka wróży z ręki , sadyl z pesel-u ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@μ:

Zajmowałem się kiedyś zawodowo pozyskiwaniem informacji.. zatem jest to jakiś dosyć naturalny odruch.
Szczególnie, że obecnie gros informacji jest o parę klików.. nie trza jeździć do sądu, żeby np. KRS przejrzeć ;)

I tak najczęściej znajomość zaczynam od PESElu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ćwicz. Systema jest dla wszystkich.
http://www.youtube.com/watch?v=NYBicj3olyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OOo znowu musze cos powiedziec. Znalazłam. Znalazam,
Super film
Komedia
"agentka"
Cos co moze mi sie przydac w mojej dalszej karierze zwodowej.
Kurcze nawet podobna do mnie jest...
http://www.youtube.com/watch?v=or8sCLqrTmo
Przestane tu pisać glupoty i sobie poogladam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale w krav maga jest zydowska i to mi sie bardziej podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krav maga to dobre dla żydowskich pedałów.
Walcz jak mężczyzna :-)
(Przeszło?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Krav Maga jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o sprawność fizyczną.
Tzn.. jeśli faktycznie chcesz ją ćwiczyć a nie tylko stosować pewne jej elementy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wole walczyć jak żydowski pedał. Byle skutecznie.
A nie jak rosyjski męzczyzna. Tu musiałabym jeszcze nadrobic słownictwem i innymi wspomagaczami.
Przeszlo to bylo do mnie? Chyba nie bo nie wiem co mogloby mi przechodzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No faktycznie chce cwiczyc. Chyba dostane jaks taryfe ulgowa ze wzgledu na wiek, plec i usmiech?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (246 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry