Widok
Pozwolę sobie wtrącić się w Waszą cukierniczo- lodziarnianą (lodową?) rozmowę.
Dlugo się wahałam czy zdradzic tu na forum pewną tajemnicę. Tzn od rana. Wiem, że pisząc to, działam na swoja niekorzyść, ale trudno...
Niech będzie.
Nie mogę tego dłużej ukrywać. A może niektórzy z Was juz to wiedza.
Różane.
Tak.. Różane. Odkryłam nowe lody Grycan- różąne.
To jest mój smak.
Jadłam jeden jedyny raz i nie mogę go zapomnieć.
Dlugo się wahałam czy zdradzic tu na forum pewną tajemnicę. Tzn od rana. Wiem, że pisząc to, działam na swoja niekorzyść, ale trudno...
Niech będzie.
Nie mogę tego dłużej ukrywać. A może niektórzy z Was juz to wiedza.
Różane.
Tak.. Różane. Odkryłam nowe lody Grycan- różąne.
To jest mój smak.
Jadłam jeden jedyny raz i nie mogę go zapomnieć.