Marcin - ocena
~Marcin
46.205.211.*
(1 tydzień temu) 15 czerwca 2026 o 13:12
Śmiało powiedzieć, że to najlepszy barbershop, z jakim miałem do czynienia. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i pełne zaangażowanie od początku do końca. Duży plus za łatwą rezerwację i dogodny parking przed lokalem.
0
0