Śmiało powiedzieć, że to najlepszy barbershop, z jakim miałem do czynienia. Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i pełne zaangażowanie od początku do końca. Duży plus za łatwą rezerwację i dogodny parking przed lokalem.