Widok

Marek / USA

Wiem, że będziesz na Światowym Zjeździe Gdańszczan. Odezwij się do nas. Chcemy wiedzieć więcej!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŚWIETLIKU!!!!!!!!!!!!!!!

czesc malutka.to ja kaska .pamietasz mne jeszcze?co u ciebie?pozdrawam cie serdeczne i zycze powodzenia !!!!!!!!!!papapapapapapapap.caluski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postregiment

Okres dziecinstwa owszem bezprowrotnie minąl, ale ta czastke dziecka w sobie ma wiele osob zyjac w swiecie doroslych... niezatracili tego i dzieki temu wiele chwil i wydarzen przezyzwaja glebiej, dostrzegaja wiele rzeczy, ktore dla innych sa niewidoczne no i przede wszystkim umieja sie cieszyc, nawet z malych, drobnych wydarzen, rzeczy....wedlug mnie to jest piekne...

PS Serdecznie pozdrawiam:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Aby język giętki..."

Wszystko, co tutaj zostało wpisane, jest językiem i niczym innym tylko językiem. Ja rozumuję tak: wzajemna pozycja części Mózgu jest językiem. My jesteśmy częściami Mózgu, zatem my jesteśmy językiem. Dlaczego więc tego nie wiemy? Nie wiemy nawet, czym jesteśmy, nie mówiąc o zewnętrznej rzeczywistości, której częścią jesteśmy. Słowo "idiota" pochodzi od słowa "osobisty", "oddzielny". Każdy z nas stał się oddzielny i nie uczestniczy we wspólnej myśli Mózgu, odbierając ją tylko podświadomie. W ten sposób nasze prawdziwe życie i nasz prawdziwy cel realizują się poniżej poziomu naszej świadomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wróciłam

Kochani wypoczęłam i wyszalałam się... Przyjechałam godzine temu... ide spać- muszę teraz odpocząć po wakacjach - hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiwdul nneb

pamiętasz jeszcze indyjskie św. kroki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Clemm :))pPozdrawiam...nie wiem kim byles(as)w Gratce-nie znam takiego pseudonimu...ale zapewniam Cie,ze pare osobnikow z

istnieje jeszcze w tym virtualnym swiecie i...ma sie dobrze :)))
pa Trzymaj sie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"___" jak mozna nazwac PECHEM odejscie DZIECKA....?????!!!!!!!Nie te slowa dobrane :(((Nie tak...Pech to zlamany

...Urazony jestem niedostatkiem ...wrazliwosci...a moze to tylko zwykly brak zasobow slownych?mam taka gleboką nadzieje, ze wlasnie tak jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FATE :)))))))))

...PalTalk to wyzsza forma komunikacji internetowej :))Stajemy sie tam mniej anonimowi...mniej bezduszni w swych postaciach cyfrowych-bo glos i obraz i txt zarazem Nas przybliza...Trudno ukryc-zaklamac -niektore wewnetrzne i zewnetrzne obrazy NAS samych :)))Dlatego jest on tak dobry....Dlatego wykorzystuje go do pomocy innym i poznawania nowych ludzi....Spotykamy sie rowniez w swiecie rzeczywistym i....jeszcze sie nie rozczarowalem negatywnie...
Fate :)))-do dzoiela -pisz i wybrobuj te forme bycia w tym cyfrowym....niekiedy bezdusznym swiecie :)))
Ucalowania serdeczne :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

`

"Nie mam pojęcia, pod jaką postacią mogę ukazać się światu; ale ja sam odnoszę wrażenie, że nie byłem nikim innym jak chłopcem igrającym na brzegu, zabawiającym się od czasu do czasu wynajdywaniem wygładzonego kamienia lub muszli piękniejszej od innych; przede mną rozciągał się tymczasem wielki ocean prawdy, którego nie poznałem".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zyczonka

Wszytkim ktorzy choc odrobine czuja sie dziecmi skladam najserdeczniejsze zyczonka, spelnienia marzen, szczescie i milosci oraz niezatracenia tej przepieknej czastki:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludwik

Telefon mi "padł" na 2 dzień, jutro go muszę zanieść do reklamacji!!! Byłam kilka razy na tlenie, wiesz, bo pisałam do Ciebie... z prośbą.....nie odpisałeś!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFCIU...nie mam zadnych wiadomosci na TLENIE od Ciebie :(((( chlip chlip chlip ....i GG mi nie dziala:((Wyslij mi smsa na kom

ale tę na nr 608... itd :))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul NNeb

ja nigdy nie miałam telefonu komórkowego i nię będę go miała... Nie dam sie uwiązać na smyczy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KIWDUL NNEB

Tak. Z wiecznie kwitnacymi kaktusami na okiennym parapecie i ciaglym deficytem czasu. To ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludi

Teraz to już za poźno, pisałam do Ciebie na tlenie jak byłam na wakacjach... teraz to juz nieaktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to znowu ja Obiecujący

czytam wasze wypowiedzi i nic w nich ciekawego nie widę , jestsście bez serca i nadziei do życia . Mówiąc krótko jesteście bez duszy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi kolego ...

..teraz już wiem, że Jacku :) na Twoją prośbę będę haftowała sztandar, śpiewała do radiowęzła (żałuj, że tego nie doświadczysz ;) , oddawała na makulature gazetkę :0 i dbała o Rusaja&jego zdrowie psychiczne !
Gratuluję zdania matury ! (łaaaał z fizyki %-) nie wiem , skąd przeswiadczenie, że naszym zyciem rządzi Fate ( no moim tak ale nie o to...:) ? ja kiedyś mocno w to wierzyłam.... teraz jest inaczej ...Bóg dał nam wolną wolę i tylko od nas zależy jak ją wykorzystamy. Byłam na Waszym" Zakończeniu Roku Szkolnego "- aż się łza w oku kręci.... ten rocznik był taki....hmmm...fajny :)
ale sie rozpisałam -gomena
ściskam ciepło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

kończyłaś dziewiątkę ? czyli bywałaś w tych samych szacownych muracz co ja teraz...może nawet siedziałaś na tym krześle, co ja teraz ...
cieplutki promyk z IX LO przesyłam spcjalnie dla Ciebie ja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul N.

widzisz...hmmm..zdradzę Ci pewną tajemnicę : otóż ja jestem niezbyt inteligentna, więc do mnie trzeba prostym językiem.... ^_^ ale pozdrawiam wszystkich z PalTalka, cokolwiek to jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

zainteresowana zjazdem absolwentów 28.IX.2002 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry