Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewe - opinia Polecam, mój lekarz od wielu lat. Bardzo dobry kontakt, łatwo umówić wizytę....
~Ewe
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Marlena - opinia wątek zamknięty Najlepszy specjalista w trójmieście, szuka źródeł problemów zdrowotnych,...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 października 2020

Joanna G - opinia wątek zamknięty Po ponad roku bezskutecznych starań o ciążę i lekceważenia problemu przez...
~Joanna G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lutego 2020

Godny polecenia wątek zamknięty Do Pana Doktora trafiłam dzięki koleżance, która poleciła mi go, gdyż zajmuje...
~DB
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Dziękujemy! wątek zamknięty Nie takich słów, które wyraziły by nasza wdzięczność dla Pana doktora za to,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Polecam z całego serca wątek zamknięty Polecam doktora Piątkowskiego. Można go lubić lub nie, ale jest fantastycznym...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Polecam. wątek zamknięty Trafiłam do tego lekarza po rocznym leczeniu, dr. Piątkowski porządnie mnie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Świetny Specjalista wątek zamknięty Do Doktora Piątkowkiego trafiłam ze wstępnie rozpoznanym zespołem...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

:) wątek zamknięty juz po pierwszej wizycje znalasl trafne przyczyny nieplodnosci po drugiej...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 lutego 2014

Basia T - opinia wątek zamknięty Pan Dr. Piątkowski to najlepszy lekarz, godny polecenia, dzięki Niemu udało...
~Basia T
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Doktor Piątkowski to wybitny specjalista, wspaniały człowiek, pełen...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

k&j - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Doktorowi dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, pomimo...
~k&j
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

opinia wątek zamknięty jestem zadowolona z wizyty ale ostatnio zauwazylam brud na leżance i mnie to...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Każda pacjentka u niego jest najważniejsza wątek zamknięty Polecam wszystkim Paniom dr Piątkowskiego. Tym, które planują ciązę lub...
~M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

MJ - opinia wątek zamknięty Polecam Pana doktora w 100%,bardzo miły i rzeczowy,wizyta bez pośpiechu,...
~MJ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim Paniom. Pierwszy raz spotkałam tak...
~Czysta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Fantastyczny lekarz wątek zamknięty Fantastyczny lekarz...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Świetny lekarz! wątek zamknięty Doktor Piątkowski to bardzo dobry, profesjonalny lekarz, zaangażowany w...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

doktor Pątkowski rzeczywiściel zawalczył o moje zdrowie wątek zamknięty Zwykłą cytologia, rutynowa wizyta. I telefon, ze trzeba wykonać jakieś...
~anita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 grudnia 2010

Dokładny, cierpliwy lekarz. Polecam! wątek zamknięty Dokładny, cierpliwy lekarz. Polecam!
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry