Widok

Marzenia jak ptaki szybują po niebie...

O czym marzyłeś /aś/ będąc dzieckiem? I to się spełniło!!!
O czym marzyłeś /aś/ będąc dzieckiem? I TO SIĘ NIE SPEŁNIŁO!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze marzylam intensywnie o posiadaniu psa. I się nie spelnilo niestety. W dodatku nie chcialoby mi się z nim rano wychodzić ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moje spelnione marzenie-to wlasnie piesek-cudowny, sliczny, madry.....:))) oprocz zwierzaczka zawsze marzyl mi sie w przyszlosci jakis fajny, madry i wartosciowy mezczyzna i pewnego dnia niespodziewanie pojawil sie w moim zyciu....-dokladnie taki jakiego sobie wymarzylam:))i zycze kazdemu zeby odnalazl tyle szczescia ile ja otrzymalam od losu....bo szczescie to najwspanialszy prezent od zycia...pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...te opowieści o szczęśliwej miłości i odnalezieniu wymażonego partnera mnie dołują...no właściwie to jest to nie spełnione marzenie:((...idę szukać marzeń...miłej niedzieli;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie doluj sie Antyspoleczny!!! ja przez dlugi czas spotykalam na swojej drodze jakichs okrutnych czasem, niesympatycznych, beznadziejnych , zarozumialych chamskich facetow...ile ja przez nich cierpialam,ale sie skonczyly te moje męki...tylko rzeczywiscie czekalam dosc dlugo, ale warto jest czekac..jesli w to uwierzysz bedzie Ci latwiej, zycze szczescia....bo na pewno na to zaslugujesz:))pozdrowka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blondi mówi, że warto czekać, więc czekajmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiesz-odkąd tylko pamiętam marzyło mi się, żeby nauczyć sie dobrze jeździć konno a potem wyrobić papiery instruktorskie i zacząc pracować jako instruktorka np w wakacje. no i po wielu latach w końcu nauczyłam sie, uzbierałam na egzamin...i wiesz co? właśnie się okazało, że przez konie, i drugą moją pasje-rowery, rozwaliłam sobie kolana! i teraz nie moge ani na konie, ani na rowerek...:((((((((( to bardzo boli, ale i tak warto marzyć bo inaczej nie mamy celu i życie jest bez sensu...POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czas chyba na mnie, bo to końcówka wątku.
Marzyłem zawsze,żeby zostać marynarzem i mieszkać w Trójmieście,żeby mieć śliczną i kochającą żonę oraz przynajmniej syna,drzewo i dom -ha ha ha .
Trochę się spełniło, trochę nie. Ale generalnie jestem zadowolony. Mogło byc gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja od dziecka (prawie) marzylam o wielkiej romantycznej milosci, o mezczyznie ktory czuloscią, dotykiem, bliskoscia (to chyba nazywa sie milosc?) wypelni moje zycie... marzylam.....pragnelam.... spelnilo sie .... na chwile..... dwa tygodnie temu rozpadlo sie moje malzenstwo.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

do góry