Widok

Masko Invest - RUMIA

Rumia Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś już kupił / planuje kupno mieszkania od firmy Masko Invest w Rumii (Leśna Zatoka na Cegielnianej lub Rodziewiczówny)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coś się Pan dowiedział o nich ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nic nowego nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem zainteresowana. Wiem tylko, że to mały deweloper z 5 000 zł zabezpieczeniem i buduje za swoje a nie na kredyt. To chyba niezbyt dobrze. Mimo wszystko chciałabym wiedzieć jak buduje i czy jednak warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba dobrze, że buduje za swoje a nie sprzedaje "dziury w ziemi". Fajne są te budynki. Pięknie wykończone. Przekazują lokale słuchając uwag nabywców i starają się dokonać zmian na etapie wykańczania. Biorąc pod uwagę innych deweloperów, uważam to za atut!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja chce kupić tam mieszkanie czy deweloper jest wiarygodny czy ktoś już kupił i ma akt notarialny czy z tym nie było problemów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, ja planuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,

i jak udało się kupić? Jestem właśnie też zainteresowana kupnem mieszkania w Leśnej Zatoce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Osiedle zadbane i zaopiekowanie. Deweloper dokonuje ew zmian po sugestiach Nabywców. Dobry kontakt, ja jestem za.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I co kupiła pani od nich mieszkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry