Widok

Mat Bud Rumia kto ZNA ?

czy ktos moze mi cos powiedziec na temat dewelopera MatBud Rumia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi kupili od nich mieszkanie w Rumii na Dębowej. Są bardzo zadowoleni, nie mieli zastrzeżeń, mieszkanie oddane w terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ok, dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja powiem ,że gdybym miał wybierać w developerach to nawiększemu wrogowi bym nie polecił.....hmmmm a może jednak.... masakra....popytaj ludzi....(kcyńska,saperów,konwaliowa,gdanska w szczegolności,bydgoska,janowska i suuuper dębowa nie mylić z aleja debową)a bedziesz świadom tego co potrafi onegdaj ta firma ....powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja w przeciwieństwie do poprzedniej wypowiedzieć jestem zadowolona z Mat-Buda. Wszystko odbywa się bez problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więcej informacji - wypowiedzi co do MAt- Buda można znaleźć na forum w dziale Inwestycje i deweloperzy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zadowolona z tego dewelopera. Daja duzo wiecej niz inni i do tego maja atrakcyjne ceny. Od samego poczatku wykazuja sie indywidualnym podejsciem co bardzo mnie milo zaskoczylo.Z Pania Sylwia podpisywalam umowe, zalatwialam wszelkie problemy z bankami, aneksy itd. Z pania Justyna ustalalam scianki, i . a kierownika meczylam wizytami :) na budowie. udany pozytywny zespol.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

do góry