Widok

Materac do naszego łóżka...jaki?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś się zna na materacach? Muszę kupić materac do naszego łóżka, ale zupełnie nie orientuję się na co zwracać uwagę. Na Allegro rozbieżność w cenach jest od 300zł-2500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam materace w Ikei, super jakość. Materace są naprawdę rózne przede wszystkim różnica jest w twardości samego materaca i tu musicie sami podjąć decyzję w tej kwestii.
Następna róznica to wypełnienia od zwykłych piankowych, które po jakimś czasie ubijają się więc nie polecam, po sprężynowe kokosowe itp.

Zobacz tu może to Tobie coś wyjaśni:)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/bedroom/10609/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My również kupiliśmy materac w Ikei i jesteśmy zadowoleni bardzo.
Przy wyborze kierowałam sie tym aby był to materac przede wszystkim sprężynowy a spręzyny typu kieszeniowego, te spręzyny dużo bardziej dopasowują się do ciała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co czytałam w przeróżnych poradnikach materace bonelowe (sprężyny) są najgorsze. Dużo lepsze są podobno lateksowe. MA ktoś lateksowy ? Jak się sprawdza ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy lateksowy, kupowalismy w skelepie z materacami Selene - cena wysoka no ale materac na prawde wart wydanych pieniedzy - mam problemy z kregoslupem i z tego wzgledu zdecydowalismy sie na porzadny materac i nie zaluje bo budze sie rano bez bolu plecow :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja proponuję udac sie do sklepu z materacami np. Selene i tam zasięgnąc informacji na temat materacy i ich wypełnienia oraz materiału z jakiego są wykonane.

My z mężaem zaraz po ślubie kupiliśmy sobie materac z pianki Termoelastycznej (maż ma problemy z kręgosłupem) teraz nie może sie doczekać swojego łóżka jak wrac z delgacji, twierdzi że na nim się najlepiej wysypia. Koszt materaca był olbrzymi, razem z osłonką bawełnianą ochronną zapłaciliśmy około 2,5 tyś (cena z dostawą do domu).

W łózku spedza się 1/3 życia, a szkoda mi kaski wydawać by co 2 lata zmieniać tanie materace. Ten model przynajmniej się nie wysiedzi i ubije z biegiem czasu. Po trzech latach używania nie widze w nim żadnych wad :)

Zawsze można wybrać tańsze odpowiedniki, które nie zawsze będą gorsze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy lateksowe materace z Ikea, są fajne. Ale sprężynowe (też Ikea) też chwaliliśmy. Moim zdaniem najważniejsze jest dobranie sobie odpowiedniej twardości materaca i uwierzenie, że cena jest wprostproporcjonalna do jakości (w Ikea)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak najwazniejsze to dobrac odpowiednia twardosc materaca no ale to trudne. ja wiedzialam jaka twardosc musi miec materac dla mnie - nachodzilam sie po lekarzach i rehabilitacjach i sie nasluchalam co jest dobre dla mojego kregoslupa przy takich schorzeniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak :)

myśmy też kupili z IKEA, sprężynowe. zapłaciliśmy jakoś ok. 800 zł za jeden.
wcześniej jeździliśmy po różnych sklepach, należeliśmy się sporo na różnych ;)
jak się ma jeszcze więcej kasy, to pewnie można znaleźć coś jeszcze lepszego w tych "materacowych" sklepach.

my w każdym razie śpimy na naszych już trzeci rok i jest fajnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my latem urządzaliśmy sypialnię :) kupiliśmy taki materac http://www.allegro.pl/item524084314_materac_kieszeniowy_wenus_160x200_160_dwustronny.html (od tego sprzedawcy + wszystkie meble - transport z Suchej Beskidzkiej ;))

jesteśmy bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozważ taki:
http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,katalog,kat,9,name,Termoelastyczne,prod,0
nie będziesz pływać jak się stary będzie rzucał w nocy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście polecam materace termoelastyczne. bardzo wygodne i dobre materace.. wszystkie cenne informacje na temat tego typu matercaca znajdziecie na: http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materace-termoelastyczne.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam coś z sembelli - jakość najlepsza, pomoc na czacie i doradzenie na odległość się sprawdziło Model Geltex - piankowy. Super wybór polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej kupić materac piankowy, bo takie najfajniej podpierają kręgosłup i są wygodne. Mam w domu materac z pianką kapua i śpię na nim jak niemowlę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi marzy się materac piankowy Cupido. Spałam na nim u koleżanki i poprostu się w nim zakochałam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siostra ma ten właśnie materac. Bardzo go sobie chwali bo wkład z pianki dobrze dopasowuje się do ciałą pzrez co jest bardzo wygodny do spania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo fajny materac, spaliśmy na nim przez jakiś czas. Teraz mamy też super materac, bo hybrydowy Comfeel Speed. Oba naprawdę są wygodne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w domu mamy dwa materace hybrydowe Sembella. Są bardzo porządne i niezniszczalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy materac amber dream ze sprężynami multipocket. Naprawdę bardzo
komfortowy materac za fajną kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej kieszeniowy. Od dłuższego czasu mam Smart Elasto, naprawdę porządny materacv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam materac z pianką bultex. Śpi się rewelacyjnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do sypialni najlepszy jest materac Harmony. My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Sprężyny kieszeniowe są mega wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Śpimy z menżem na materacu z piankom bultex. Bardzo dobrze się śpi i jest fajny dla krengosłupa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam materac kieszeniowy Samba. Jest naptrawdę wygodny i atrakcyjny cenowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twardy Amber Dream. Nie odkształca się i jest wygpodny do spania. I ja i mąż dobrze się na nim wysypiamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Harmonia dla ciała i duszy to materac Harmony :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lateks jest najlepszy. Mamy model Hetman Aqua i jesteśmy zadowoleni z jakości snu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam materac z pianką termoelasyczną sensipur. Fajnie układa się pod ciałem i jest mega elastyczny, co dla mnie jest na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiliśmy dwustronny materac kieszeniowy Smart Natura. Spimy na nim od początku roku i bardzo go sobie chwalimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Model cupido jest fantastyczny. Piankowy wkład bez porównania jest najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smart xxl jest świetny. Dla puszystych jak znalazł :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kilku lat mam piankowy geltex i jest bardzo wygodny i wytrzymały:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy Modulie Space, piankowy materac, który jest bardzo elastyczny i fajnie układa się pod ciałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chybrydowy materac Comfeel jest na prawde spoko. Dostaliśmy w prezencie w zeszłym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne materace robi Hilding. Mamy w sypialni model wybrany dla nas i niezalujemy zakupu. :) https://hilding.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mam łóżka, ale kanapę. Rozkłądam na nią Topper piankowy z pianką bultex i też śpię wygodnie . Polecmam takie rozwiązanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...

A jakieś porady jak podtuczyć dziecko? (27 odpowiedzi)

Moja Ola ma 10 miesięcy i niecałe 7 kg :( Nie wygląda na wychudzoną, jest drobniutka po prostu....

do góry