Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela Lodzińska - ocena nowy temat Super firma! Profesjonalizm, terminowość, kultura osobista montażystów,...
~Izabela Lodzińska
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Andrzej - ocena Firma Maxdoor ostatnio zamontowała mi drzwi i odbudowała starą futrynę i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

Marika - ocena Firma bardzo solidnie zamontowała drzwi i futryny. Panowie montażyści mili i...
~Marika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 lutego 2024

klient - ocena Drzwi bardzo niskiej jakości.
~klient
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Klientka - ocena Nie polecam,drzwi się łuszczą ,plus brak gwarancji.
~Klientka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lutego 2024

Joanna - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy zamontowali próg do drzwi wejściowych zupełnie nie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Max-door wymieniał mi wszystkie drzwi wewnętrzne, wyglądają super, białe,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Renowacja starych drzwi wątek zamknięty Wybrałem z żoną tę firmę spośród wielu ofert. Pani przyjmująca zlecenie...
~Zbigniew K.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Polecam Max-Door wątek zamknięty Witam przed swietami oddalam drzwi do renowacji powiem szczerze bylam...
~Ania
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty W firmie max-door zamawiałam drewniane drzwi nowe do starych futryn oraz...
~Anka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 listopada 2013

maxdoor polecam wątek zamknięty Jakis czas temu robilam renowacje w firmie maxdoor i jestem zadowolona,u...
~marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

renowacja w Max-door wątek zamknięty Witam powiem krutko miałam problem z drzwiami różne propozycje z różnych firm...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo nie chciałam wystawić tej opinii , ale partactwo tych ludzi sięgnęło...
~nie polecam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Polecam w 100% wątek zamknięty mieszkanie mieliśmy po remoncie i nie chcieliśmy wyrywania tych starych...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Firma MAX-DOOR rewelacyjnie rozwiązała mój problem ze starymi drzwiami. Po...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Ładnie, czysto i sprawnie wątek zamknięty Fachwo, szybko i w przystępnej cenie. Polecam usługi firmy Max door....
~Asus
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

Sprawdziłam i polecam. wątek zamknięty Moje drzwi zmieniły się w ładne i wygladaja jak nowe. jedyny minus to te 3...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Nie polecam wątek zamknięty Drzwi zrobione tandetnie, podrapane, futryny niedomalowane. Za to pochlapali...
~Lena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry