Maximus

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdańsk, Łanowa 84

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam gorąco. wątek zamknięty Walczyłam o odszkodowanie po wypadku męża. Koleżanka poleciła mi biuro...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 października 2018

Super, szybko i skutecznie - polecam wątek zamknięty Naprawdę miła i fachowa obsługa szkody.
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Szybko i sprawnie wywalczyli mi odszkodowanie z oc sprawcy. wątek zamknięty Polecam serdecznie - otrzymałem szybko i bez zawracania sobie głowy naprawdę...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Gorąco polecam, fachowcy wątek zamknięty Szybka i profesjonalna ekipa, polecam z czystym sumieniem.
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Polecam tą kancelarię, naprawdę skuteczni wątek zamknięty Miałem wypadek w 2009 roku, początkowo zgłosiłem się do temu o pomoc i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Marek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm szybko i skutecznie. Bardzo miła i sympatyczna obsługa...
~Marek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 maja 2013

Gorąco polecam tą firmę wątek zamknięty Miałam wypadek samochodem,ubezpieczalnia link4 odmówiła mi wypłaty...
~Iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 października 2013

Dziękuję za pomoc. wątek zamknięty Cieszę się , że zdecydowałam się na tą firmę , ubezpieczalnia nie przyjmowała...
~Janina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Skuteczni wątek zamknięty W wypadku komunikacyjnym doznałem uszczerbku na zdrowiu,dostałem dość szybko...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

FACHOWA OBSŁUGA wątek zamknięty PANOWIE W FIRMIE MAJA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY,SERDECZNIE POLECAM TĄ...
~ELA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Firma Maximus odszkodowania odzyskała mi naprawdę wysoką kwotę po upadku i...
~Eliza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry