Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena Jestem bardzo zadowolona z projektu i jego realizacji. Panie mają niesamowite...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Elżbietaa - opinia jestem zadowolona z efektu. nie wiedziałam w jakim stylu chcę mieć wnętrze....
~Elżbietaa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 grudnia 2022

Klaudia i Jacek - opinia Bardzo polecam! Jeśli ktoś nie potrafi wyobrazić sobie i stworzyć własnej...
~Klaudia i Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Mateusz - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, projekt został wykonany dużo szybciej ale wiadomo...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Super - niespodziewałam sie Takiego efektu wątek zamknięty Zaczełam współprace z tymi Paniami, dowiedziałam sie od koleżanki o tym...
~Martaaa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 września 2019

Efekt końcowy bardzo dobry, proces frustrujący i bardzo długi wątek zamknięty Panie projektowały, nadzorowały oraz rekomendowały wykonawców oraz dostawców...
~MichalB
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2019

Ładne wykończenie Salonu i Kuchni wątek zamknięty Zaczełam z Paniami współprace w listopadzie. Panie zaprojektowały mi salon i...
~Balbina12
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Świeżość i elegancja wątek zamknięty Polecam ! Wnętrze zyskuje świeżość, a zarazem elegancję, co nie kłóci się z...
~Marzena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Projekt Mieszkania wątek zamknięty Sympatyczna współpraca z poczuciem humoru wspaniałymi pomysłami i...
~dominik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Polecam Panie M ! wątek zamknięty Jestem tak bardzo zadowolony z Pan M., ze zdecydowalem sie poswiecic moj...
~davidson80
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Nie wiem w sumie za co zapłaciłam. wątek zamknięty Owszem rysunki są poglądowe ale nie spodziewałam się że tyle trzeba będzie...
~Mk
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Dziewczyny z pasja i pomysłami. Pomogły mi urządzić dom, za każdym razem...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

Projekt Balonowego Sklepu wątek zamknięty Współpraca z dziewczynami na najwyższym poziomie. Dziewczyny dokładnie...
~Gosia Samosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

wyszło pięknie! i tanio - polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam tą firmę! Dziewczyny bardzo kreatywne i miłe. Podpowiedzą...
~krysia90
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry