Widok

Meble Vox czy Wójcik?

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
Witam,

zastanawiamy się nad kupnem mbli do sypialni (szafa + komoda + łóżko) i wybieramy między Vox (Romeo i Julia lub Inbox) oraz Meble Wójcik (System Claro).
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, jak się sprawują i co lepiej wybrać?

pozdrawiam,
Maciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może bierzesz jeszcze inne firmy pod uwagę? Iszafy maja teraz promocję na zakup mebli, rozdają rabaty bez niczego.. sam zamierzam skorzystać z ich rabatu.. firma wydaje się być solidna, mam nadzieję że się nie zawiodę.. powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wybierajac sposrod tych dwoch wybralabym ( i wybralam bo posiadam takie meble) Vox Romeo i Julia. To, co na pewno moge o nich powiedziec to bardzo trwale i funkcjonalne. Kupowalam tez meble w innej firmie i niestety szybko bylo na nich widac slady zniszczenia, kiepskie kleje, przodu szuflad odpadaly, rozklejaja sie... O voxie nic takiego nie moge powiedziec. Mam je juz kilka lat, teraz dokupilam lozko i jestem z zakupu bardzo zadowolona. Poza tym są bardzo pakowne i funkcjonalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie Vox. Posiadam HiFi i po prostu mega super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadam komode i łozko z Vox-Romeo i Julia od 4,5 roku.Nic sie z nimi nie dzieje,nadal wygladaja jak nowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mam Romeo i Julia w sypialni juz 7 lat. Jak za ta cene nie mam sie do czego przyczepic. Moze poza szufladami pod lozko, male i malo wytrzymale. Poza tym wszystko sluzy do dzis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam Wójcika i trgedia ! Co prawda w salonie a nie w sypialni, ale ledwo wytrzymały 2 lata gwarancji i cały laminat się odkleja. Nie polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam zarówno meble Voxa i Wójcika, kupiłam w bardzo atrakcyjnej cenie w Agacie, myślałam, że z 3 lata mi posłużą. Jednak muszę przyznać że już ponad 5 lat je mam i nadal są w bardzo dobrym stanie i świetnie się prezentują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2292 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry