Widok

Mechanik samochodowy - gdzie w okolicy?

Możecie polecić w okolicy dobry zakład mechaniczny? Solidny i w miarę tani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko jest trafić na dobrego mechanika. Często niestety próbuje się aż do skutku. Ja tak próbowałem, aż w końcu trafiłem do K&K Wojtanowicz. Ja akurat jeżdżę do salonu w Gdyni, ale mają też w Wejherowie. Fachowcy, ceny nie najwyższe a naprawdę fajna jakość, którą się czuje. Także polecam https://wojtanowicz.pl/ i gwarantuje, że będzie Pan zadowolony ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli będziecie mieli problem z naprawą samochodów, a raczej skrzyni biegów, to ja powiedziałabym, że powinniście pomyśleć o takim https://www.autojozefow.pl/serwisie. Jest on przede wszystkim znany i polecany. Można powiedzieć, ze naprawi każdą automatyczną skrzynię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja ostatnio słyszałam o stronie https://fixmycar.pl/mechanicy/warszawa/targowek . Tam można wyszukać sobie w danym rejonie dobre warsztaty samochodowe czy też skorzystać z pomocy drogowej. Warto się rozejrzeć na tym portalu, bo jest pomocny- ułatwia w poszukiwaniu specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry uczciwy mechanik jest na ul Bysewskiej 3. Pan Tomek dokonuje sam napraw za które ręczy osobiście. Tani i solidny. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mamonaexe@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrym mechanikiem jest Kazimieruk z Poznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja podobnie. Tez bym siebie polecił. Nie naprawiam znajomym samochodow a jesli juz sie zdarzy to sa to sporadyczne przypadki. Natomiast naprawiam samochody sobie i musze powiedziec, ze jestem zawsze zadowolony. Czasami jednak nie chce mi sie wlazic pod spod gdyż nie mam podnosnika a jedynie najazdy wiec jak zarzucisz jakies namiary chetnie Cie odwiedze w sprawie poduszek, tulejek metalowo gumowych i innych rzeczy do ktorych trzeba zajrzec od spodu. mam tez uszczelke do poprawienia w misce. Nic nie kapie ale jest dziwna plama na laczeniu blok-miska. Uszczelek korkowych, gumoqwych ani zadnych innych jako tako producent nie przewiduje wiec trza by wkleic na uszczelke w plynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja sam siebie bym polecił posiadam podnośnik hydrauliczny naprawiam samochody znajomym tylko nie wiem jak otworzyć się na nowe osoby aby poszerzyć grono i czy ktoś chętny się znalazł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z zakladu i tez mogę polecic, są naprawdę niezli w fachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam zaklad mechaniczny Kazimieruk, mają bardzo dobre czesci do maszyn w dobrych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam na Goplańskiej 19! nie jest to to samo co Goplańska 27. Mechanik Przemek rzeczowy fajny facet Serwis-Car 510982607 Od 3 lat do niego jeżdżę, wszystko fajnie i solidnie zrobione. Jak czegoś chłopak nie wie to mówi, że tym czy tamtym sie nie zajmuję i poleca kogoś innego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam warsztat na Orunii Górnej "Wulgar" ul. Kurierów Armii Krajowej 1. Chłopaki robią dobra robotę. Korzystalalam nie raz i nigdy już nie pojdade do innego warsztatu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam gostyńskiej 27.Ale za kościołem uliczka po prawej stronie również na gostyńskiej jest mechanik Przemek.Bardzo dobry,ale nie wiem jak z terminami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to ma wspólnego z tematem serwisów samochodowych?? heh spam jest widzę wszędzie.
Ale no cóż bywa różnie . Ja przeważnie naprawiam swój samochód tutaj ag expert. Mają bardzo korzystne ceny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sezon 2 Epizod 7. Wyprawa na kawę. Dostępne w player.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam, ale też odradzam jak czytam te komentaże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam ochotę zgłosić kandydaturę Toma Serwis do programu tvn turbo ,,będzie pan zadowolony" to odpowiednik programu ,,usterka" tak dla dobra sprawy, by potencjalny kierowca omijał szerokim łukiem ten warsztat. Tom oskubie z kasy , odda zepsute auto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toma odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toma odradzam.
Nieuczciwy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toma odradzam!
Skasował prawie 600 za niby czyszczenie układu paliwowego, oddal zepsuty samochód, na drugi dzień auto padło, nawet nie odbierał tel..NIEUCZCIWY, NIERZETELNY.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0