Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdyńskie Media Markt ignorowanie klienta wątek zamknięty Wszedłem do marketu z nadzieją na kupienie kompletnego sprzętu AGD do nowej...
~jass
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

MEDIA MARKT GDYNIA ROBI PROBLEMY ZE ZWROTEM NALEŻNOŚCI wątek zamknięty Kierownik tego marketu działa na szkodę kupujących poprzez robienie trudności...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Zakup tuszu do drukarki wątek zamknięty Kupując tusz do drukarki skorzystałam z pomocy pracownika, który pokazał mi...
~jola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

marny sprzedawca na dziele z aparatami fotograficznymi wątek zamknięty Prawdopodobnie ostatni zakup w tym markecie ! Sprzedawca z dzialu z aparatami...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

Ignorancja klienta .Odradzam !!! wątek zamknięty Wybraliśmy się do MediaMarkt w celu zakupu kina domowego .Byliśmy zdecydowani...
~Rita
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

dziwna sprawa wątek zamknięty wybrałem telefon, zdziwiło mnie że sprzedawca pudełko które mu podałem...
~Darek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Wciskanie ludziom badziewia wątek zamknięty Zdaję sobie sprawę,że pracownicy wykonują prawdopodobnie tylko polecenia,więc...
~Staszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

nAJLEPSZE OBSŁUGA NA DZIALE RTV wątek zamknięty Pragnę pochwalić panów z działu telewizory.przyszłam po tv za 1300 zł,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry