Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Niestety po raz kolejny zawiodłam się na lekarzach pracujących w tej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Zniechęcanie do leczenia? wątek zamknięty Od pewnego czasu mam problemy z powstającymi żylakami( są to początki...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

liczba wkłuć - mobbing położnej czy wybieranie bardziej zasobnych pacjentów wątek zamknięty mając ograniczenia finansowe postanowiłam zaszczepić dziecko obowiązkowym...
~mama jakich wiele
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Potraktowano mnie jak symulanta wątek zamknięty Być może łatwo tu uzyskać skierowanie na morfologię czy lipidogram, niestety...
~Hashimoto
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

zgadzam się z poprzednimi opiniami! wątek zamknięty Jesteśmy w tej przychodni od 4 lat, a nasza córeczka już od prawie roku....
~Iza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

TAK! wątek zamknięty Jesteśmy pacjentami tej przychodni już ponad rok czasu (tzn. mój mały synek)....
~Mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2009

wspaniała przychodnia dla dzieci !!!!!!!!!! wątek zamknięty Jestem stała pacjęntką tej przychodni z dwójką malutkich dzieci. Mogę tylko...
~radjan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

Cieszę się, że trafiłam do tej przychodni wątek zamknięty Bardzo dobra przychodnia. Budynek skromny, ale jakie to ma znaczenie, kiedy...
~Beata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 listopada 2008

jestem zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług poradni. Nigdy nie było problemu z dostaniem...
~ambra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 listopada 2008

tak powinna wyglądać każda poradnia wątek zamknięty Fantastyczni lekarze i pielęgniarki o wielkim sercu zwłaszcza dla maluchów....
~Iza
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

pacjentka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Jestem zachwycona całą przychodnią. Pielegniarki i lekarki...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

11

wątków

do góry