Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty Koncert Palucha i Kaliego (28.06.2013), 40 zł za zaduch w środku, smród dymu...
~Nieważne
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

... wątek zamknięty 10 za wejscie i 3 za szatnie to przesada jak dla takiego klubu, jak tak dalej...
~Ruda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Super wątek zamknięty Super impreza rockowa- juz dawno tak sie nie bawiłam!! Świetny DJ, super...
~P
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

nie ma aktualizacji imprez wątek zamknięty Wybrałem sie w sobote do medyka, ale niestety nie wpuszczono mnie poniewaz...
~student
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2010

beznadzieja wątek zamknięty w medyku sa tylko 3 fajne imprezy otrzesiny white fartuch party a potem...
~farma
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

super! wątek zamknięty wyprawialam swoja 18-stke z Medyku i w ogole tego nie zaluje. klub nie bierze...
~Dorota
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

M. - opinia wątek zamknięty klub ok, szkoda tylko ze taka mała frekwencja w "zwykłe'' dni tylko ta...
~M.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 grudnia 2008

jest spoko wątek zamknięty Klub zlokalizowany na uboczu ma swój własny rozrywkowy klimat potęgowany...
~Marecki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

Cienie i blaski medyka wątek zamknięty Często zjawiałem się w medyku na przestrzeni 4 lat studiów. Co mogę o nim...
~Elvis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 października 2008

Lokal z możliwościami. wątek zamknięty Medyk jest lokalem z dużymi możliwościami.Mimo swojego młodego wieku uważam...
~Daro
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 września 2008

UWAGA NA PSEUDO OCHRONĘ !!! wątek zamknięty Byłem w Medyku na moje nieszczęście 12 września 2008 jako gość zaproszony na...
~ten, który omija medyk szerokim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry