Widok

Melodie Broadwayu - Edyta Krzemień i Jakub Wocial

Opinie do spektaklu: Melodie Broadwayu - Edyta Krzemień i Jakub Wocial.
Melodie Broadwayu - Edyta Krzemień i Jakub Wocial

Na początek wakacji zapraszamy do Gdyni na spotkanie z gwiazdami polskiego musicalu. Już 18 czerwca w Sali Koncertowej Portu Gdynia wystąpią: Edyta Krzemień oraz Jakub Wocial. Na scenie towarzyszyć im będzie znakomity pianista Jacek Szwaj. Będzie to wyjątkowy wieczór z musicalem przy subtelnych dźwiękach fortepianu.

Podczas ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ piękna niespodzianka!

Usłyszeć Panią Edytę - bezcenne. Bilety kupione.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wocial w takiej małej i nieprestiżowej sali?

Jak on tam pomieści swoje wielkie ego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam, słuchałam i nigdy więcej

Nie wypowiem się o śpiewie. Mam drewniane ucho , ale wytrzymałam na tym koncercie tylko dzięki pianiście, który dodatkowo zachwycił mnie głosem. I tylko dzięki niemu nie wyszłam z sali.
Pierwszy raz słuchałam pana Wociala i na pewno ostatni. Bywałam na różnych koncertach , ale żaden prowadzący nie opowiadał o swoich portkach zamiast o muzyce. Dodatkowo gadali do siebie- półgębkiem , nie kończąc myśli ( jeśli takowa w ogóle była) .Ogólnie więcej smędzenia niż muzyki. Dobrze, że nie był to mój pierwszy kontakt z muzyką. Ciekawa jestem ile on sam wytrzymałby na widowni słuchając samego siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

Prawiek i inne czasy (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prawiek i inne czasy . Olga Tokarczuk "Prawiek i inne czasy" reż. J. Bała...

do góry