Widok

Mentacie

Poproszę o replay ze zmianą podmiotu.
Przyłożenie - Touch!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne,

jak każdy krypto, boi się konfrontacji z Asem, który nie jest krypto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Kiszczak

poszedł do domu , bo nie chciał oglądać Hydrozagadki...
buuuu,
chip, chlip

czyżby bał sie konfrontacji z ASEM?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Admin

Pryszcze attakcs!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też coś.

Przepraszamy, że żyjemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiszczak

trzyma się razem z innymi krypto. Tak przynajmniej mówi i wygląda świeżo, różowo i tryska zadowoleniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze zbioru ostatnich słów internetowych hydeparkowiczów:

"admin ma pryszcze...."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybacz, że nie uśniemy

Mamy nocny dyżur przy wymianie klastrów obliczeniowych. A przy okazji kilka poprawek w Debianie jest do zainstalowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy za troskę

Poradzimy sobie jakoś.
A a'propos aktualizacji programów antywirusowych - to najczęściej pojawiają się one po kilku dniach i
najczęściej wtedy jest już za późno dla niedoświadczonych "graczy".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KNN

To było ode mnie prywatnie tylko do ciebie Kiwdul.
Za 10 minut skasuję poniższe, bo "oficjalnie" nie mam "wam" nic do przekazania. (skasowałem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mixer,jestem jeszcze:(

Tak wlasnie napisalem, bo kto mnie zna...albo zna Dobrotliwego Klina lub "Innych" wie , ze ONI(nie wliczajac mnie) znaja sie na tym co pisza, albo o czym mnie informuja!I co zlego wtym co napisalem-ty wyczytales???No co?????
Ja wiem, ze ty masz w dupie co sie dzieje z innymi, nawet z twoimi przyjaciolmi("jakos sobie poradza"), ale ja nigdy nie mam tego ani z tylu, ani tez z boku, ani tez z gory czy dolu!
To byla po prostu moja troska o tych, co naprawde sie nie znaja na tych informatycznych bzdurach!napisalem tak, jak czulem.a ty mi z tego czynisz zarzut... :(( wiesz co????Potwierdzasz jedynie to, jaki jestes :(((Nawet w takim czasie-cynicznyi stronniczy, oraz to jak bardzo mnie ....nie lubisz(juz omijam wyraz"nienawidzisz"....)
a teraz naprawde ide stad....przyjde jak sobie posniecie....moze wowczas przyjde...
...przykro mi, ze chcialem uprzedzic innych...wybacz mixer.... :((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrotliwy Klin i "Inni" wytlumaczyliby to w informatyczny sposob,ale malo osob by to zrozumialo,wiec ja sie zabralem do tego

by nie tylko "informatycy" wiedzieli o co chodzi, uproscilem to do granic zrozumialosci .Zreszta ktos (znajomy?)napisal taki sam artyk. w gazecie z takimi tematami.
...wiec jesli takis dobry...dlaczego sam nie poinformowales o tym falszywym alarmie innych tutaj w tym hydeparku?Jestes odpwoeidzialny za takie komunikaty..a moze jedynie obarczono cie cenzurowaniem postow?Hmmm...
........dobrze, juz nie dociekam tego...Chce miec spokoj....wzgledny spokoj...
Inni niech to rozstrzygają....
....ale i to nie bedzie mnie obchodzilo...
Napisalem, bo nie chcialem byscie mieli klopoty:(
Mimo tego, ze niektorzy z wasx posadzaja mnie o cos odwrotnego :(
pa...juz stracilem na dzis ochote do pisania na tym forum....
po parudziesieciu minutach...
Dobranoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mixer...jesli ty nie laczysz dzialan IE z kompem i nie nazywasz tego niestabilnoscia,albo tacy "specjalisci" z mk hmm to

e) w bledzie...
No, ale ty musisz miec zawsze racje, tak?
hmmm
szkoda, ze nawet ten post w dobrej wierze traktujesz tak po maczoszemu...a nie m, usialem niczego tutaj wam pisac...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

appendix

Skasowanie debugerra Javy nie powoduje niestabilności systemu tylko wykładanie się micro$oftowej przeglądarki internetowej wyłącznie na stronach ze skryptami przeznaczonymi do wykonania na lokalnej "maszynie"
Jakby ktos chciał sobie poczytać, to poniżej w linku są prawie wszystkie fałszywe alarmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

*** O N I ***

Fałszywy wirus(jdbgmgr.exe ; inaczej : hoax. ), ktory w ogole nie jest wirusem w najmniejszym stopniu!!!...prosze..zawierzcie mi...

Witam po dlugim czasie...wiem, ze nie wszystkim tym powrotem sprawie radosc...ale naprawde mam to gdzies...wiec wybaczcie mi tych pare wyrazow...Postaram sie pisac i POLSKIMI znakami diakrytycznymi :)))
(czytalem wszystkie wpisy od mojej ostatniej bytnosci...hmmm niezbyt wesolo....
a Kiszczak ma schizofrenie...myslac, ze to ja ją mam :)))
-tak przynajmniej rozumuje z dzisiejszego wpisu (26 Września 2003 godz. 19:24) , no ale to nic...trzeba wybaczac takim...no wiec poczytajcie sobie uwaznie...prosze...

Juz po raz kolejny zauważono w sieci przesyłanie "dowcipnych"(a dla mnie robaczywych , zatrutych) maili i wiadomosci. Bazują one na niewiedzy i strachu użytkowników PC z windowsami. Jest to tym bardziej perfidne ponieważ dotyczą one często niezbędnych aplikacji do prawidłowego funkcjonowania systemu!Zawsze sie nad tym zastanowcie, lub zapytajcie o dany plik kogos kto naprawde sie na tym zna...Prosze.

Już w roku 2002 pokazała się informacja o pliku "jdbgmgr.exe". Uwaga!!!Ten plik jdbgmgr.exe na pewno nie jest wirusem w zadnym stopniu!!! Plik ten to po prostu rejestrator debugera dla języka Java firmy B.Gats'a "Microsoft". Jeżeli usuniecie plik "jdbgmgr.exe", praca systemu Windows(okienek) stanie się niestabilna.I wowczas bedziecie jeszcze wiecej, niz dotychczas bluzgali na dziecko tego miliardera, ktoremu prawie za wszystko trzeba placic...A jego programy niekiedy nie dorownuja aplikacja darmowym...lub tylko tym w czesci odplatnym...

Poniżej podaje przykładową treść przesyłanych maili(i komunikatow na gg i tlenie , oraz innych komunikatorów), a po otrzymaniu takiego listu(wiadomosci) najlepiej jest go po prostu wyrzucić, wypierniczyc na ksiezyc lub nawet dalej, lub jedynie do kosza i nie przesyłać dalej!!!By nie szkodzic takim łancuszkiem s********ków(!!!)...(sorry za takie wyrazy, lecz troszke sie zdenerwowalem...i....i nie chce by nawet niektorzy z was mieli klopoty...nawet, gdy są wśród was...śmieci...Przepraszam za moją dosadnosść...ale ZAWSZE pisze prawdę...albo tez tak-jak ..odczuwam...jak czuje...)
Dobrze Wam radze...Od serca radze.

A oto przykłady tych powiadomień pseudo zagrożenia, które staje się dopiero prawdziwym zagrożeniem po wykonaniu podanych poniżej instrukcji!!!Prosze-pamietajcie o tym!!!!
oto one :
.)

"Subject: URGENTE NUEVO VIRUS
Nowy wirus wedruje przy pomocy MSN messenger.
Nazywa sie jdbgmgr.exe i przenosi automatycznie
za pomoca Messengera oraz ksiazki adresowej. Nie
wykrywa go McAfee ani Norton, pozostaje w uspieniu
przez 14 dni zanim zniszczy caly system. Mozna go
usunac zanim zniszczy foldery twojego komputera.
Aby go usunac:. Wejdz w 'Start' i 'Wyszukaj'.. Wybierz 'pliki i foldery', wpisz jdbgmgr.exe
3. upewnij sie, ze przeszukujesz 'moj komputer'
4. Kliknij na znajdz teraz' (wyszukaj)
5. jesli masz wirusa ukaze sie ikona misia i nazwa
jdbgmgr.exe. NIE OTWIERAC POD ZADNYM POZOREM.
6. Podswietl nazwe wirusa lewym przyciskiem myszy
i usun klikajac na prawy.
7. OPRÓZNIJ KOSZ.
Jesli znajdziesz w swoim komputerze ten wirus,
rozeslij informacje do osób z Twojej listy wysylkowej,
zanim narobi szkód."

.)

"Subject: uwaga wirus
Witam serdecznie!
Poinformowano mnie, ze mógł do mnie trafić wirus
z mailem, co okazało sie prawdą. Ponieważ jesteś w mojej ksiażce adresowej
również mogłeż go otrzymać, gdyż rozsyła się automatycznie do wszystkich
adresów w książce.
Wirus nazywa się jdbgmgr.exe. Nie działa na niego Norton oraz McAfee.
Wirus nie ujawnia się przez 14 dni po czym niszczy stopniowo cały system
równoczesnie rozsyłajac się do wszystkich
adresów w ksiażce.
Pozbyć się go można jednak w bardzo prosty sposób:.. Start - Znajdz - Pliki lub Foldery;.. wpisac nazwe jdbgmgr.exe
3.. Szukaj w: Dysk "C";
4.. jezeli pojawi sie wyszukany program jdbgmgr.exe z malym szarym
niedzwiedziem po lewej stronie, NIE WOLNO GO OTWIERAĆ!!!
5.. zaznaczyc go i nacisn±ć DELETE;
6.. wejsc nastepnie w kosz i wyrzucić go z kosza;
7.. Jezeli znalezliscie wirusa u siebie, nalezy powiadomic wszystkich z ksiażki adresowej!"



Bardzo ciekawym faktem jest to, iż większość użytkowników z obawy przed zainfekowaniem swojego PECETA(komputerka, laptopa) szybko stosuje się do tak podanych wskazówek w obawie o utratę danych , jednak te same osoby nie posiadają nawet najprostszego programu antywirusowego lub od miesięcy nie aktualizują definicji wirusów.Lub też są...czego się niekiedy wstydzą-zwykłymi laikami(lamerami) komputerowymi...
I ja taki kiedys byłem...wiec pisząc to-nie wstydze sie tego...i WY sie nie wstydzcie i posluchajcie kogos, kto choć nawet odrobinkę lepiej od WAS , zna sie na tych blaszanych zabawkach :)))

Z poważaniem :
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolisz,

zaparzę herbatę. Miętową.
Taka ciemna, zimna, nie przyjazna noc za oknem.
Herbata zawsze stanowi dobry wstęp do pogawędki.
Nie bój się. Ze mną jesteś bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Puk Puk

Szaleństwo zapukało do metaloweych bocznych drzwi mojego umysłu ze skrzypem je otwierając z każdą kolejną godzina pracy. Mgły pomysłow zmieszane w kolorową parę wylały sieleniwie przez uchyloną przez szaleństwo szparę. Zauważyło ono też różnokolorowe rozbłyskiza drzwiami. Skrzyp skrzyp skrzyp powoli rozchylające sie drzwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plk. Kiszczak

Cała przyjemność po mojej stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AAArgh

krzyczy z tyłu Kiszczak
jestem cały mokry od banana...

nie pytajcie o więcej ,
impreza trwa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobranoc Ludzkośc...i

Idę pić, noc powoli rozwiera swoje granatowe uda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

xxx

cześć Kiwdul
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry