Widok

Mentalność urzędasa

Urzędas - pan na urzędzie, udzielny książę, tudzież księżna, pyszny i władczy. Petent przychodzi, przyjmując postawę lichą i durnowatą, aby pojmowaniem rzeczy nie peszyć URZĘDNIKA. Kaja się i prosi, a urzędas władczym gestem wydaje decyzję administracyjną. On/Ona/Ono jest panem życia i śmierci, decyduje o być albo nie być - uzna prośbę petenta albo nie uzna. Urzędas wchodzi przeprowadzić kontrolę krokiem pewnym i butnym, depcze co popadnie, siada i żąda okazania, macha świstkiem przed nosem i upaja się swoją władzą.

Urzędasowi mocno przeszkadza niska pensja, narzeka, dzień rozpoczyna od czytania ogłoszeń o pracę ale urzędas wie, że gdzie indziej nie będzie tak słodko jak w urzędzie - tu w zasadzie nie musi pracować, tu może być roszczeniowcem, mieć pretensje, żądać i tupać nóżką, a tam jak podskoczy, to na zbity pysk wyleją. Tam...są oni, w nowych samochodach, co na zagraniczne wojaże jeżdżą, co sobie nowe szmaty co tydzień kupują, a urzędas po lumpeksach musi chodzić. Ale popamiętają jeszcze, przyjdzie czas, że urzędas przyjdzie kontrolować, wtedy im pokaże, tym złodziejom i malwersantom, co mają, a urzędas nie ma. A ma mieć!!! Urzędas ma mentalność DAĆ, DAĆ, DAĆ. Urzędas nie zna pojęcia "zapracować", zna pojęcia: dostać/otrzymać/należy się/przysługuje - zapracować...a niech zapracowują sobie inni, urzędas ma DOSTAĆ.

Urzędas stracił pracę. Była redukcja, Tusk obciął budżet na 17-tki i 18-tki, musi wystarczyć dla równiejszych urzędasów, pomniejsi idą na szafot. Urzędas wpada w panikę ale myśli nieeee, nie będzie tak źle, przecież tylu przedsiębiorcom pomógł, był łaskawy i gdy bił, to tak żeby nie pokaleczyć, to przecież dostanie pracę. Dumnie wpisuje w swoje CV: inspektor...główny specjalista...poborca...i tu wpisuje tłustym drukiem nazwę swojej instytucji XXX, XX - to nazwy-klucze, urzędas myśli, że otworzą każdą bramę, każdą twierdzę. Bo któż nie chciałby mieć w swoich szeregach urzędasa, co przecież przyjaźnił się z Krysią z egzekucji i Zosią z kontroli, a Joasi z windykacji pomógł załatwić przedszkole poza kolejką. Przecież taki pracownik to skarb!!!

Mijają miesiące, nikt skarbu nie chce. Urzędas się dziwi, psioczy na Tuska, na Ruska i Obamę. Prosi, łasi się, narzeka na forum, szarpie, wyprzedaje. Przecież nie był takim złym urzędasem... w końcu!!! No dobra, zdarzyło się że dowalił paru przedsiębiorcom ale należało im się!! Nie zbiednieli przecież!!! A urzędas dostał premie, że namierzył malwersanta/spekulanta, co ukrył dochód na 108zł (a może na 87zł?, urzędas już nie pamięta). Urzędas myśli: prawo, to prawo! Należało mu się!!! Ale kara była niewielka przecież? Urzędas idzie do niego, wchodzi radosny i prosi o pracę...każą mu wyjść i nie wracać. Wychodzi jak zbity pies - jak to, był urzędas przecież ludzki, bił niezbyt mocno, a tu wyrzucają? Oooooo przyjdzie dzień pomsty!!! Urzędas wróci na urząd i wtedy im pokaże!!! Nie będzie litości!!!

Urzędasie! Gdy cię zweryfikują negatywnie, wyrzucą na zbity pysk, nie szukaj pracy u tych, których deptałeś. Nie znajdziesz tam ciepłej posadki. Nie interesują nas twoje znajomości i koneksje, pseudo wiedza i ambicje. Bądź bezrobotny, poczuj gorzki smak porażki, bo ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi.

Powyższe przemyślenia dedykuję urzędasom.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
"Administracja państwowa utrzymuje i tworzy miejsca pracy na zasadzie zrównoważenia - nie zwiększa sztucznie etatów, jednakże nie redukuje ich za wszelką cenę. Tworzy nowe miejsca pracy, jak każda firma. Dzięki temu wielu tę pracę ma i nie zasila szeregi bezrobotnych.
Nie każdy może wykonywać pracę urzędniczą. Wbrew obiegowej opinii do pracy urzędniczej są przyjmowane osoby z wyższym wykształceniem i odpowiednim doświadczeniem zawodowym."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest zasadnicza różnica pomiędzy profesjonalnym urzędnikiem państwowym, a urzędasem, biurową bezmyślną.
Znam urzędników, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem oraz kreatywnością mogliby być wzorem dla wielu.
Mój tekst dotyczy urzędniczych biurw, zawistnych, tępawych i bezmózgich. Zdania nie zmienię.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ty masz prosta wizje swiata

tepym urzednikiem i biurwa jest pewnie ten, ktorego osobiscie nie znasz, z ktorym miales stycznosc przez pare minut i ktory zrobil cos nie po twojej mysli

tak samo traktujesz forumowiczo

najwiekszy prymityw, wypisujacy wulgaryzmy ale po twojej mysli jest dla ciebie cacy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, moja wizja świata jest tak skomplikowana, jak Twoja. Tu nie ma białe/czarne.

Często mam styczność z urzędasami, osobistą i pośrednią - stąd moje przemyślenia. Ugruntowane na bazie co najmniej dwudziestoletniego doświadczenia w kontaktach z nimi.

Są forumowicze, którzy nie zasługują na poważne traktowanie. Z kretynami mam dyskutować? o_O

Nie toleruję prymitywów, którzy piszą po mojej myśli. Bo wiem, kogo masz na myśli. Potrafię sam o siebie zadbać i nie potrzebuję popleczników, w dodatku prymitywnych. Tfu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli Halewicz jest urzedasem.

Wszystko pasuje do ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nic nie pasuje, nie myślisz, źle kojarzysz, nie czytasz ze zrozumieniem - zastanawia mnie, po co w ogóle komentujesz, skoro z reguły dopisujesz bzdury bez ładu i składu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hal - trzy przmyslenia

1) chyba nie masz co robic z czasem, ze wypisujesz takie dyrdymaly

2) literatem to nie bedziesz

3) Twoja wizja swiata jest tak samo poryta jak np.posla MAciarewicza, tylko ze na Ciebie dybia urzedasy, straznicy miejscy i inni ciezko pracujacy ludzie

wszyscy przeciwko Halowi;) oj biedny, biedn Hal jestes

taki nasz maly gnojny zuczek, co toczy przed sobą te kule, w znoju i ukropie, prowadzi swoją firmę, nie za duzą, ale prowadzi i mysli, ze reszta to nieroby,, szanuje tylko tych co maja wieksza firme,
czyli wieksza kule tocza przed sobą

poza tym gnoi wszystkich innych, jam jest przedsiebiorcy i wszyscy rzucaja mi klody pod nogi,

mam jeszcze jedno przemyslenie

4) - jako wzorowy chrzescijanin, w okresie wielkopostowania pokazujesz, co to znaczy milosc blizniego, przebaczenie i w ogole... przekazcie se znak pokoju? bylo woczraj na mszy? bylo? i co moze urzedas kolo ciebie stal...

....

tak powaznie, to trzeba byc chorym, jezeli sie mysli, ze urzednik nie ma nic lepszego do roboty, jak tylko dowalic petentowi

decyzja administracyjna to cos za co urzednik ponosi odpowiedzialnosc, iec nie dziw sie ze od reki i w minut ci jej nie daje,

zreszta sa terminy, jest samorzoadowe kolegium odwolawcze, jezeli nie ma przeszkod do wydania decyzji, to nawet jak trafisz na urzedasa, ktory bedzie chcial ci dowalic, to i tak w 3 mies decyzje uzyskasz a urzedasa mozesz pociagnac do odpowiedzialnosci

wiec co sie spinasz stary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ad1) czemu dyrdymały? Mam swoje przemyślenia i od tego jest to forum, abym dał im upust. Czasu mam wystarczająco dużo, choć dzisiaj dzielnie od 6 rano pracowałem, a teraz rozdałem już zadania i mam chwilę na dysputy z Tobą^^
ad2) nie zamierzam być literatem
ad3) nie porównuj mnie z Macierewiczem, proszę. Urzędasy, Straż Miejska to synonimy negatywne - napisz proszę, co jest w nich pozytywnego?

Biedny nie jestem, czuję się świetnie - biorąc pod uwagę mój "fanklub" (sic!), to wcale nie wszyscy przeciwko mnie o_O

Fajne to porównanie z kulką gnoju - gdybyś mnie to toczygnojka nie przyrównał, to może bym się i uśmiechnął. Ale...my toczygnojki jesteśmy motorem tej gospodarki, gdyby nie my, małe i średnie przedsiębiorstwa, byłoby Ci dość trudno żyć. Doceń nasz wkład w rozwój tego kraju.
ad4) miłość bliźniego nie ma nic wspólnego z wytknięciem komuś jego przywar i zwróceniem mu/im uwagi na niestosowne zachowanie. Miłuję bliźniego, co nie oznacza, że jestem wobec niego bezkrytyczny. Widzisz różnice?
Urzędasowi leżącemu w rowie z połamanymi nogami pomógłbym, jak tylko bym potrafił - a potem i tak dostałby ode mnie burę. Teraz rozumiesz miłość do bliźniego?

Trzeba zderzyć się z urzędasami, aby zrozumieć ich chorą mentalność - widocznie niewiele masz z nimi do czynienia, stąd uważasz, że są mili i przyjaźnie nastawieni do świata. Żyj zatem w błogim stanie nieświadomości - obyś nie musiał się z ich bezwzględnością spotkać, wtedy wspomnisz moje słowa.
Urzędnik ponosi odpowiedzialność jedynie na papierze - brak jest faktycznych przepisów wykonawczych do zapisów ustawy o odpowiedzialności urzędniczej. To martwe prawo.
Kolegia odwoławcze...:))))) Proszę Cię:)))) Nie można być sędzią we własnej sprawie - vide Izba Skarbowa rozpatruje skargi na decyzje Urzędów Skarbowych. Przecież ci ludzie się świetnie znają^^ Dopiero NSA/WSA jest faktycznym i obiektywnym sędzią.
Nie spinam się, wyrażam swoje niezadowolenie, a że robię to ekspresyjnie, cóż...nie jestem introwertykiem, chyba już się do mnie przyzwyczaiłeś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
no proszę... tak rzeczowo dawno się niewypowiedziałeś

spokojnie, doceniam 3 miliony MISI w tym kraju
i oby tych MISI było jak najwiecej i zyło sie im jak najlepiej

z urzędami mam dużo styczności, czasami wydanie decyzji administracyjnej rzeczywiscie troche trwa, czasami trzeba po 3 razy artykulowac swoje zdanie... z wykazaniem podstawy prawnej, nie tylko ustawowej, ale i orzecznictwa

z oporem materii na zasadzie nie bo nie sie nie spotkalem

czasami natomiast urzednik boi sie wydac decyzje, bo nie wie, jak ma wygladac, albo czy moze taka

poza tym urzednik przygotowuje tylko pismo, deycje wydaje sie w imieniu organu, wiec nawet jak urzednik cos zaakceptuje, to pozniej ktos kto to ma podpisac 5 razy sie zastanowi

SKO sa bardzo sprawnym narzedziem i dosnonale wypelniaja swoja role - fakt, ze dotycza tylko administracji samorzadowej

przy skarbowej jest wiecej zachodu,
w skarbowce najgorsze sa ich wewnetrzne wytyczne, do ktorych nawet nie ma sie dostepu,
dla urzednika sa wazniejsze niz ustawy...

a sprobuj powolac sie na prawo europejskie bezposrednio przed urzedem i jego pierwszenstwo przed polskim to juz jest kosmos totalny dla urzednika

ale to wszystko wynika wg mnie z pewnych deficytow wiedzy, odwagi, a nie z ludzkiej niezyczyliwosc

mini poradnik Petenta dla Halewicza

1) badz zyczliwy dla innych, inni beda zyczliwi dla Ciebie
2) nie zrazaj sie przy pierwszym niepowodzeniu, probuj drugi raz i trzeci
3) jasno arrykuluj swoje zdanie
4) wykorzystuj wszytskie dostepne srodki,
5) jak nie masz cierpliwosci do urzedow, zatrudnij do tego prawnika
lub zlec te sprawy kumatemu pracownikowi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hal ma urzędo-fobie

proponuje wizyte u psychoanalityka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każdy ma fobie - na różnym punkcie. Ja mam jedną fobię, do której się przyznam - ludzka głupota.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
generalizujesz i swoje subiektywne opinie i doświadczenia wygłaszasz jako aksjomaty .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każda opinia jest subiektywna - Twoja, na temat tego co napisałem, również jest subiektywna, choć próbujesz obiektywizować i pod woalką twierdzisz, że przecież nie można generalizować, bo urzędasy w większości są mili, sympatyczni, pomocni i do rany przyłóż - otóż subiektywnie oświadczam: NIE SĄ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
urzednik nie ma byc mily smpatyczny i do rany przyloz,
nie ma Cie czestowac kawa, pytac o zdrowie i dzieci, pocieszac jak masz zly humor

ma byc dobrym urzednikiem
1) wlasciwie stosowac prawo
2) podejmowac decyzje w imieniu panstwa (sama nazwa... decyzja administracyjna)
3) przy uwzglednieniu slusznych interesow obywateli (podaj konkretne przyklay decyzji administracyjnych, gdzie spotkales sie z niezyczliwoscia, to pogadamy)
4) i przede wszytskom ponosic odpowiedzialnosc za swoje dzialania
5) przygoowanie zawodowe oraz odpowiedzialnosc powinna sprawic, ze zarobki beda adekwatne i godziwe - jezeli sa zle oplacani, to nie jest to dobre zjawisko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Urzędnik pracuje w służbie cywilnej - jak nazwa to służba wobec obywateli. Urzędnik MA BYĆ uprzejmy, sympatyczny, pomocny i do rany przyłóż i pomagać obywatelowi załatwić urzędowe sprawy; od tego w końcu jest!!

Dobry urzędnik:
1/ właściwie stosuje prawo, wykorzystując je do pomocy obywatelowi, a nie do szykanowania go
2/ podejmować decyzję, a nie od jej podjęcia się miesiącami uchylać
3/ przy uwzględnieniu słusznego interesu stron - a nie tylko obywateli. Stroną jest również przedsiębiorca, np. wnoszący o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę - gdzie paru "obywateli" chcących wymusić określone dla siebie korzyści protestuje...bo może. Zasada prawna art. 5KC.
4/ urzędas nie lubi ponosić odpowiedzialności - bo nic z tego nie ma. Dlatego prezesi zarabiają setki tysięcy, a urzędas tysiąc.
5/ oczywiste i bezdyskusyjne - ale najpierw trzeba zapracować, aby otrzymać wynagrodzenie, a nie na odwrót. Urzędas chce mieć, a potem dać, ewentualnie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
krótko podsumowując początek miesiąca poniedziałek nasz Halewicz do urzędu trafił a tam go olali od raczki nie wydali
hańba panie ja wielki Hal traktowany jak te darmozjady....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie trafiłem w poniedziałek rano urzędu, nikt mnie nie olał, niczego nie nie wydał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
http://forum.trojmiasto.pl/nuda-i-zniechecenie-t270879,1,125.html Generalizuję? Czyżby? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hm... w zasadzie jakktos chce byc biznesmen to chyba powinien wiedziec po co idzie do urzedu, bo jezeli nie poradzi sobie z prostym zgloszeniem do ewidencji gospodarczej, to co dopiero pozniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej ... ale nie wymagaj tak dużo od Halewicza !

:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest różnica, i to kolosalna, pomiędzy biznesmenem, a osobą rozpoczynającą działalność gospodarczą.
Właśnie od tego jest urzędnik, aby młodemu przedsiębiorcy pomóc w zarejestrowaniu działalności, a nie to utrudniać. Dokładnie o takich urzędasowych wszach pisałem - przykład idealny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Napisał biznesmen Halewicz :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odezwała się ASS... pryk o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
można by zrobić na forum ankietę ,kto jest zadowolony z pracy naszych urzędów-ZUS,US,UM,UG itym podobne
proste pytanie -prosta odpowiedź
ja kuwa nie
i tu akurat zgadzam się z Halem w całej rozciągłości tematu
np:zus-nie można się spóżnić ani dnia-karencja 6 miesięcy
co to ku3wa jest?
np:us-spóźnienie z podatkiem-odsetki od zaraz
niesłusznie naliczony podatek -zwrot 3 miesiące-odsetki -nigdy
pozwolenie na budowę UG,US,STAROSTWO-PÓŁ ROKU
KTOŚ ZAPRZECZY?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halewicz - mowienie o ludziach per wszy to bardzo chrzescijanskie, tak samo nazisci mowili o zydach

niezbyt taktowne tez jest nazywanie premiera i prezydenta kartoflami - to w innym watku popelniles
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chwaląc Tuska...czytać obecny rząd...a ganić paranoje występującą w urzędach z którą od wieków każdy rządzący nic nie poczynił mija się z celem.. Hal dobrze wie że wszyscy dostają spazmów wybierając się do budynków z dużymi drzwiami ale kogo za to winić Kowalskiego....
jeśli na to pozwalają prezydenci woje-wodzi premierzy to można tylko na forum sobie po marudzić a za chwilę odpowiedzialnych za to chwalić...paranoja
np ZUS firma która zbankrutowała kilkanaście lat temu a dalej zasysa i zbiera haracz za to należy się cieszyć z rządu który ma świadomość że robi ludzi w chvja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko, ze po drugiej stronie tez siedza tacy Kowalscy

i radosc z zycia dla nich to nie gnojenie innych Kowalskich

...

wyzej ktos zauwazyl, ze na pozwolenie na budowe czeka sie 6 miesiecy (tak naprawde troche mniej- 6 to jak sie doliczy pozwolenia na zjad, przylacza i inne uzgodnienia)

ale czy to wynika z nieserdecznosci urzednikow?

czy moze z rozbudowanych przepisow i wymogow?

mozemmy zniesc wymog pozwolenia na budowe, zastapi zgloszeniem,
tylko ze wtedy bedzie wielki placz, jak bedzie trzeba rozbierac samowole budowlane...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak racja bo ten co jest dla nas złym urzędasem i nas doprowadza do szału to robi tak jak mu nakazują przepisy i ustawy wykonawcze nie ustanowione przez niego.. a zło odbija zło a winni siedzą w większych skórzanych fotelach mając syndrom boga z uśmiechem diabła...to wszystko jest tak poje...że aż muszę się napić...za Hala ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zus-czeka-na-cud-absurdalne-zachowanie-urzedu,47221,w.html#play Oto przykład bezduszności urzędasów o której pisałem - jakieś uwagi? Wątpliwości? Czy może słowa poparcia???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko mala refleksja

ZUS wydaje pieniadze publiczne,

wiec skapstwo ZUSu ma na celu ratowanie publicznej kiesy

kto wie czy prikazy nie byly odgorne

moze gdybysmy nie byli tak zadluzonym panstwem, ZUS bylby bardziej szczodry

ale zadluzenei to mit, co nie Hal?

a Tusku jest tk samo mityczny jak Gierek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieje coś takiego, jak zasady współżycia społecznego - są przypadki, jak ten z reportażu, które stają w bezdyskusyjnej opozycji do jakiegokolwiek przepisu. Wszelkie "prikazy" tracą swoją moc w obliczu sytuacji o takim społecznym i czysto ludzkim wymiarze.
Zadłużenie to mit wieszczów w stylu Rybińskiego (bardzo chce zaistnieć) i Balcerowicza (bardzo chce znowu zaistnieć) - im łatwo wcisnąć ciemnemu pisowskiemu ludowi wszelki kit; z wartości księgowych tworzą gotówkowe i mnożą miliardy, a Ty w to wierzysz.
Od dwóch lat owi wieszcze wieszczą rychły koniec Rzeczypospolitej, już na koniec 2011 roku miał być koniec, potem na początku 2012...teraz wieszczą III kwartał będzie końcem Polski.
Ja sobie notuję te wróżby i na koniec roku lub później, przypomnę Ci to Twoje czarnowidztwo i jeśli jaj będziesz miał dostatek, to odszczekasz to katastroficzne bajdurzenie...albo ja odszczekam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja ci już rychtuję budę.Od 20 lat mamy mniejszy lub większy deficyt zapisywany w ustawach budżetowych.Jeżeli wydajesz więcej niż zarabiasz ,no to cudów nie ma - musisz się zadłużyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To rychtuj - będzie dla Ciebie, jak znalazł. Przyda Ci się^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak ,zapomniałem,Ciebie przecież żywcem do rządu...Tam nie takie budy, europejskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nadaję się na polityka - jestem prawdomówny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie myl prawdomówności z naiwnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim wieku naiwność mi nie grozi - Tobie widać naiwność zastąpiła zdrowy rozsądek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I cóż...urzędasy dalej terroryzują. Gdzież teraz się podziali obrońcy urzędniczej masy?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj już spokój Halek bo jestes naprawdę nudny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
No coz Halewicz, musze Ci przyznac racje...Niestety! Tu zastanawia mnie cos zupelnie innego: SKAD TY MASZ TYLE CZASU NA TAKIE WYWODY...? Jestes mistrzem zarzadzania soba w czasie czy zlecen w firmie jak na lekarstwo...???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Ty pierwsza, nie ostatnia, która się zastanawia skąd mam czas. Odpowiadam: umiejętnie mam ułożony/zorganizowany czas pracy. Obrazując: idę polować na mamuta, upoluję, przynoszę...inni mają zająć się jego przyrządzeniem. Czasem polowanie na mamuty nie wymaga biegania z dzidą po lesie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykro mi, ze jestem taka typowa w takim typowym tlumie typowych pytan... Mam jednak nieodparte wrazenie, ze jestes na forum w trakcie polowania i po polowaniu, kiedy czlowiek lezy brzuchem do gory rozkoszujac sie miesem mamucim albo oddaje sie rodzinie,pasjom...Jest przeciez pojecie czasu wolnego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem przed polowaniem i po polowaniu. Mięsem mamucim rozkoszuję się cały czas, rodzina pracuje ze mną:)
p.s. bywam codziennie, nie cały czas - to że jestem zalogowany nie oznacza, że jestem obecny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... ale nas to naprawdę gó**o obchodzi halek ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ASS, to ty jesteś w wielu osobach? o_O Wiesz, co to oznacza? ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...

do góry