Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa komputera - polecam wątek zamknięty Naprawiałem komputer, wszytko poszło bardzo sprawnie, szybko i sprawnie....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Nigdy Więcej wątek zamknięty Absolutnie odradzam. Do serwisu idę z założeniem, że przepłacę nawet za...
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

XBOX DZIAŁA wątek zamknięty Naprawili XBOXA, w innym serwisie chcieli mi wymienić pół konsoli. W Meritum...
~Gonia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Niezadowolona Klientka wątek zamknięty Nie polecam tu naprawiać laptopów, gdyż dałam mój do całkowitego...
~Niezadowolona Klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Nie polecam wątek zamknięty 1. Kontakt - jak sam nie zadzwonisz to nikt się do Ciebie nie odezwie (biorą...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

zadowolenie z naprawy wątek zamknięty Niby zwykły serwisik, zdziwiła mnie jednak sytuacja znajoości zagadnień oraz...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

"naprawa" laptopa wątek zamknięty Po trzech podejściach i miesiącu napraw,oddano mi laptop z wymontowaną kartą...
~Maciej Szal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

Stanowczo odradzam !! Psują zamiast naprawiać! wątek zamknięty Jest to serwis sklepu Meritum, a więc oddając komputer do naprawy np w...
~Adam Pawłowski
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2009

jedna wielka PORAŻKA ! wątek zamknięty Witam, Ten serwis to jedno wielkie nieporozumienie ! Miałem nieprzyjemnośc...
~B_d
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Wszystko ok wątek zamknięty Ja naprawiałam swojego laptopa w maju tego roku. Usłyszałam reklamę w radio i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

brak slow wątek zamknięty Laptop lezal 5 dni i nawet nie zostal zdiagnozowany.Mialo to nastapic w...
~Odbierajcy laptopa z serwisu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2011

ogólnie wszytsko ok wątek zamknięty ogólnie wszystko ok tyle, że troszkę inne podawane są informacje...
~klauda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

12

wątków

do góry