Widok

Męski problem

Jestem w wieku pomiędzy 40 a 50 lat. Od jakiegoś czasu zauważam u siebie pogłębiające się problemy z erekcją. W sensie jest ona dużo słabsza niż kiedyś. Taki typowo męski problem - do lekarza raczej nie chciałbym z tym iść. Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Tej krępacji. Pytam, anonimowo - czy ktoś jeszcze tutaj ma takie problemy? Jak sobie z nimi radzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym wieku bardzo często pojawiają się pierwsze problemy z erekcją. Polecam nie faszerować się od razu tabletkami takmi jak viagra czy sildenafil. Mają swoje skutki niepożadane i uzależniają. Sam również miałem tego typu problemy i pomogły mi ziołowe tabletki. Doradził mi je zresztą ginekolog. Są to tabletki Viamen. Poczytaj sobie o nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O viagrze czy o sildenafilu to mu nawet nie pisz. Jest to na receptę, ma skutki uboczne i jest to polecane już jak wszystko inne zawiedzie. Problemy z erekcją są obecnie dośc częste. Głównie z powodu kiepskiego stylu życia. Człowiek je masę fast foodów. Jedzenie to obecnie chemia, ciężko jest znaleźć coś co jest naprawdę zdrowe. Również sugeruę spróbowanie tabletek Viamen. Może nie jest to takie tanie ale przynajmniej ma jakieś tam działanie a nie jakieś tanie reklamowane badziewia, które działania nie mają żadnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tam o tym czytałem. Możesz mi jeszcze napisać czy jest dostępny w standardowych aptekach? Czy jest rzeczywiście skuteczny? Daje jakieś niepożądane efekty uboczne? Jak to z tym dokładnie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby nie był, to bym nie pisał. Czy jest dostępny a aptekach. Cóż, trudno powiedzieć, bo zwykle zamawiało się przez internet. Paczka dobrze i szczelnie zapakowana. A więc anonimowość zachowana. Jest też pewnie taniej niż w aptekach. Kupowanie w aptekach ma tą wadę, że o cenie jesteś informowany przy kasie. W większości aptek tak właśnie jest. Zwykle ta cena jest też dużo wyższa od internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (132 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Leczenie fibromialgii (11 odpowiedzi)

Witam, szukam specjalisty psychologa na terenie gdańska, który zajmuje się leczeniem...

Problem ze zbyt szybkim dojściem (8 odpowiedzi)

Często mam tak, że jak poznam jakąś fajną laskę, dochodzi do czegoś więcej to mam duży problem z...

do góry