Widok

Miejsce dla miłośników filmów - Trójmiasto

Witam Szukam miejsca/klubu na terenie Trójmiasta (najlepiej Gdańsk lub okolice) gdzie spotkają się miłośnicy filmów aby wspólnie poprowadzić ciekawe dyskusje, wspólnie obejrzeć film/odcinek serialu, miło spędzić czas itd Czy znacie tego typu miejsce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpinam się. Uwielbiam kino i fajnie byłoby spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja chetnie poznam kogos z Gdyni do wspolnego chodzenia do kina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

DKF Miłość Blondynki na UG, klub Żak i kino studyjne z kawiarnią, kawiarnia w Starym Kadrze, GCF w Gdyni, kino Kamerlane Cafe w Gdańsku, klub Plama na Zapsie i seanse w ramach kina w blokowisku. Kiedyś jeszcze coś działało na PG, wydziale zarządzania....
Miejsc jest w Trójmieście chyba wystarczająca liczba, aby się spotykać w ramach DKF-ów ;)
Może na początek warto zorganizować grupę dyskusyjną i wybrać miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie lepiej zorganizować sonie seans w domu? Ja tam lubię ustawić sobie kino domowe i zaprosić znajomych. Naprawdę lepiej to działa niż zatłoczone kino!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

co zrobic z takim mezem? (73 odpowiedzi)

od razu mowie, ze nie naleze do kalkulujacych pan, ktore sa z mezem dla korzysci. Naleze do grona...

do góry