Miejski Zakład Zieleni

Zakłady pogrzebowe

Gdańsk, Partyzantów 27A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alina - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Miejskiemu Zakładowi Zieleni na ul. Partyzantów 27a w...
~Alina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie i pracownicy z dużą dozą empatii.
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowanie dla obsługi biura przy ul. Na Stoku 46 za uroczyste i...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług tego zakładu, a zakres był szeroki. Postanowiłam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Karymat - opinia wątek zamknięty Zleciłem wykonanie podwójnej ekshumacji. Prace wykonano czysto, schludnie,...
~Karymat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Miejski Zakład Zieleni wątek zamknięty Obsługa firmy na miejscu u nas w domu jak i później w biurze bardzo pomocna...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Polecam!! wątek zamknięty Niedawno kremowaliśmy mojego Tatę, urnę z prochami zabraliśmy do Anglii....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Opinia o pogrzebie Matki wątek zamknięty Kilka dni temu korzystaliśmy z usług Miejskiego Zakładu Zieleni,...
~Renata J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Pięknie wątek zamknięty Ciężko jest polecać Zakład Pogrzebowy ale kiedy emocje związane z utratą...
~Arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Pogrzeb Babci wątek zamknięty Tydzień temu mieliśmy pogrzeb Babci. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Panowie...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Dziękuje Bywają w naszym życiu chwile, kiedy musimy udać się do zakładu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

Dobrze, a może nawet momentami bardzo dobrze wątek zamknięty Generalnie oczywiście "wybraliśmy" firmę przez pomyłkę z "Zielenią", a ja...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

porazka! wątek zamknięty ceny KOSMOS !!! NIE POLECAM, nawet za klepsydre licza 4 zl gdzie w prawie...
~wnuczka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Podziękowanie wątek zamknięty Serdeczne podziękowania i ogromne uznanie dla pracowników Miejskiego Zakładu...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2014

Dziękuje wątek zamknięty Bywają w naszym życiu chwile, kiedy musimy udać się do zakładu...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry