Widok

Mieszkania SEMEKO-Reda

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któras z Was kupiła z Mezem mieszkanie w Semeko?Czy jestescie w posiadaniu informacji na temat 'twórczosci'tej firmy?Bede wdzieczna za opinie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,
Mieszkamy na osiedlu Przy Młynie w Redzie juz od czerwca 2004.
Napisz co cie konkretnie interesuje to moze bede mogła pomóc.
i zapraszam na stronke naszego osiedla - http://www.redamlyn.fora.pl
moze tam znajdziesz cos interesujacego,

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo jestem wdzieczna za adres tej stronki.Czeka mnie 'forowa'lektura;)Bardzo powaznie zastanawiamy sie z Narzeczonym nad kupnem mieszkania wlasnie na osiedlu Przy Mlynie-2 poziomy(3 i 4 piętro),75 m2...i dlatego badamy rynek;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy tam mieszkanie, odbior mamy teraz w polowie wrzesnia. Jak narazie wszytsko jest ok i co najwazniejsze ceny przystepne

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ze gdzies byl juz watek o semeko i tam pisalam pare ciekawych uwag dotyczących odbioru mieszkania i oplat.
jak znajde to wam podrzuce

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej

Przed zakupem mieszkania w Semeko dokładnie zapoznajcie sie z lokalizacją budynku w którym ono będzie. ;)
Zwróćcie szczególne uwagę na zbiornik wody do którego pompowana jest woda...
nas to odstraszyło... ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...woda z terenu na którym budowane sa nowe budynki... ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sysia a mozesz dokładniej powiedziec o co chodzi z ta wodą?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdopodobnie teren na którym powstają nowe bloki jest bardziej podmokły i nadmiary wody odprowadzany jest do zbiornika...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomogę znaleźć odpowiedni kredyt hipoteczny ; oferty wszystkich banków:
kredyt.dom@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W bardzo dobrym standardzie buduje Semeko, jeśli chodzi o Gdynię czy Redę to bym zdecydowanie ich polecał. Myśmy z moją małżonką zainwestowali w mieszkanie w Redzie (inwestycja Willowa). Warto sobie podejchać i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Ogólnie przed zakupem dobrze jest sobie obejrzeć te nieruchomości które deweloper już postawić, pogadać z ludźmi którzy tam mieszkają czyli zrobić normalny wywiad środowiskowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry