Widok

Mieszkanie Galeriowe

Witomino Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, mam możliwość zamieszkania w mieszkaniu galeriowym, tzn takim do którego wchodzi się niejako z balkonu. Nie ma wewnętrznej klatki schodowej. Nigdy nie miałam do czynienia z takim tworem i mam lekkie obawy. Tzn jak to jest zimą, w końcu trzy ściany mieszkania są na zewnątrz, jak z bezpieczeństwem i w ogólne na co jeszcze mogłabym zwrócić uwagę lub co mogłoby okazać się później nie do zaakceptowania przy wyborze takiego mieszkania. Dajcie znać. Dzięki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Parę tysięcy ludzi tak mieszka. Vide falowce na Przymorzu.
Pewnie można przywyknąć, ale mnie by szlag trafiał, jakbym mieszkał np na 8 piętrze a ludzie by mi pod oknami łazili
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie tego się obawiam, chodzenia pod oknami oraz wyższych opłat za ogrzewanie w końcu mieszkanie się bardziej wychładza... Chciałam zapytać to ten chłód, czy to mocno dokucza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że chodzą pod oknami to Ew tylko koło kuchni lub pokoju małego. Nie przeszkadza to. Jeśli masz wstawione porządne drzwi to nie jest zimno. Mieszkania są bardzo ciepłe. Jeśli chodzi o opłaty czyli czynsz to jest to 5,99 za m² plus woda i ogrzewanie i śmieci domofon i prąd w piwnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gaz jest też w czynszu 9 zł za osobę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasiu, piszesz o tych mieszkaniach na Witominie konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak o tych na Rolniczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym się bała grzyba. Przy tak mocno wychłodzonych ścianach zewnętrznych..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

moja koleżanka mówiła, że strasznie słychać przez ściany sąsiadów, nawet telewizor..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

do góry