Widok

Migdały

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Temat wielokrotnie wałkowany. Obecnie 2 laryngologów za nami. Córka 3 lata. Diagnoza wycięcie trzeciego migdała plus podcięcie bocznych. Czy komuś udało się farmakologicznie obkurczyc ? Jakiego lekarza polecacie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój syn miał to samo. Jest już po. Skończyły się ciągłe problemy z chorobami. Polecam dr Janusza Milewskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po ? To znaczy że wycięty migdał ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wycinajcie dzieciom migdałów, to jest w 90% niepotrzebne! Polecam dr Bogusława Mikaszewskiego, poleci gruntowne badania, zrobi wszystko, by tych migdałów nie wyciąć. Mój synek miał wieku lat 3 tak, że chorował bez przerwy, 2 lata to trwało, tyle ile chodził do przedszkola. Migdały są powiększone od infekcji a nie dlatego że one same są chore - zwykle tak jest. Sprawdź najpierw dokładnie, co jest przyczyną a co skutkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

No może od infekcji,tylko po wycięciu 3 migdała u mojego dziecka w wieku 5 lat,infekcji zero,dosłwnie zero.Teraz ma prawie 9 lat i w przeciągu ostatnich 4 lat może jeden antybiotyk zaliczyła i raz do roku wirusowy katarek.Przed wycięciem migdała praktycznie non stop na antybiotyku ,badania pod kątem refluksu,sruksu,alergi,srergi,pasożytów i innych histori od których osiwiałam.Problem polega na tym ,że w trzecim migdale kumulują się wszystkie bakterie i to one były przyczyną infekcji i stanów zapalnych u mojego dziecka.Co do przycinania bocznych migdałów to się nie wypowiem bo u mojego dziecka tego problemu nie było.Drugi raz postąpiłabym tak samo i zgodziła się na usunięcie 3 migdała .Jak dla mnie te zmniejszania mało dają ,u nas też była próba i g dała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i nawet ten całoroczny katar ,który miała i ponoć to była alergia tylko nie wiadomo na co bo w testach nic nie wychodziło też cudownie przeszedł i się ulotnił nagle.A wszystko przez ten i dzięki temu niepotrzebnemu i niecnymi zabiegowi usunięcia trzeciego migdałka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram u mojego syna wycięty trzeci. Skończyło się wieczne chrapanie jak u emeryta bezdechu i przede wszystkim wieczne katary. Trzeci migdał to siedlisko zła najgorszego .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Sova w Gdyni. Robi badanie endoskopowe, na.sekundę wklada do gardla kamerke i pozniej doklanie wszystko widzi.na ekranie, klatka po klatce moze obejrzec to, czego lusterkiem sie nie zauwazy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

do góry