Miladent

Stomatolodzy Protetycy

Gdańsk, Matemblewska 1A/18/19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zosia - opinia Nie wiem kto wypisuje te bzdury - może konkurencja albo faktycznie...
~Zosia
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Monika - opinia Nie polecam z całego serca... Nałożyli koronkę nie lecząc wcześniej kanałów...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Mar - opinia wątek zamknięty Jak napisali poprzednicy Miladent to placówka nastawiona na zyski. Zdjęcie...
~Mar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Nie wiem kto umieszcza te oceny. No dobrze, pomijam ten aspekt. Niestety, ta...
~Ja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 grudnia 2020

placet - opinia wątek zamknięty Lekarz, Dominik Łoś, osobiście nie raczył mnie zbadać. Zrobił to ktoś inny...
~placet
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Nie polecam wątek zamknięty Jak chcesz mieć piękny uśmiech to omijaj tą klinikę z daleka. Doktor Łoś...
~Kryspin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Wojciech Wieloszewski - opinia wątek zamknięty Stomatolodzy na pewno wiedzą co robić i jak robić, są po prostu specjalistami...
~Wojciech Wieloszewski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Nigdzie nie jest tak dobrze jak tu! wątek zamknięty Przychodnia - pelna elegancja Jakosc uslug - wzorowa Szczegolnie polecam...
~Leszczynski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

Polecam! wątek zamknięty Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy mili, uśmiechnięci. Zostałam...
~Kasia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Wybrałam tą przychodnie Miladent na Matembewskiej praktycznie z opinii z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Pacjentka z Rumi implanty i dr Los z ekipa wątek zamknięty Wczoraj trafilam pierwszy raz do tej kliniki na ul.Matemblewskej na Morenie i...
~Pacjentka z Rumi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Polecam klinike, bylam u dr Ani Bialas i mam piekny nowy usmiech. Pozdrawiam...
~ps
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystalam z uslug chirurga stomatologa pełna obaw po ostatniej próbie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Polecam, polecam, polecam! wątek zamknięty Byłem wczoraj pierwszy raz w Miladencie celem usunięcia ósemki i jestem w...
~Krzyś D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Dominik Łoś - najlepszy chirurg! wątek zamknięty W gabinecie Miladent w Matemblewie usunąłem dwie ósemki w odstępie roku...
~Michał
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Nie polecam,brak szacunku dla czasu pacjenta !!!!! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam dr Jana Skalskiego. Przychodzę na umówioną wizytę i...
~była pacjentka doktora
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Miladent to najlepszy gabinet do jakiego trafiłam,teraz już chodzę leczyć...
~uśmiechnięta pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Nie polecam nikomu! wątek zamknięty Kiedyś gabinet na poziomie... Jakość usług zmieniła sie ogromnie! Teraz...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Bardzo miła, uprzejma obsługa. Wykwalifikowani, sympatyczni lekarze. Pomimo,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Polecam! wątek zamknięty W Przychodni Miladent usuwałam ósemkę. Na wizytę czekałam nieco ponad...
~Mika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

25

wątków

do góry