Widok

Milea Rumia

Rumia Temat dostępny też na forum:
nie polecam chyba ze ktoś lubi być traktowany jak pies umie pracować na dwóch kasach jednocześnie. a jednocześnie kroić mięso na mięsnym:D wypłata bardzo dobra 1051zł za cały etat :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie ten sklep to tragedia. śmierdzi, dużo przeterminowanych produktów i wiecznie niezadowolona obsługa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
FAJNIE, ŻE PISZESZ!! Zaraz ma do mnie zadzwonić jakaś babka z centrali, prowadzić rozmowę tel. rekr. na stanowisko Kierowniczki w/w sklepu- dobrze wiedzieć, co tam się dzieje, mieszkam niedaleko, ale nie robię zakupów w tym sklepie, bo tam śmierdzi...na wejściu (brzydki zapach). Ogłoszenie mieli, ale nie podali, że to ten sklep, bez nazwy, pewnie żeby nie odstraszyć. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry