Widok

Moc urojeń

Jeszcze rok, a może dwa lata temu wjeżdżających ulicą Havla od srony węzła Budynia na Ujeścisko, tuż za rondem, na górce witał ułożony z kwiatów duży napis: "Ujeścisko, Łostowice witają". Miły akcent, dodający lokalnego kolorytu przestrzeni miejskiej.

Czekałem w tym roku od wiosny na pojawienie się tego napisu, ale się nie doczekałem - napis się nie pojawił, zamiast niego ułożono zwykły kwietnik.

Dowiedzialem się, że , podobno, w co do tej pory uwierzyć nie mogę, osiedla położone po lewej stronie al. Havla nie życzyły sobie napisu, bo uznają się za część Chełma.

Jakby na to nie patrzeć, Osiedla Pogodne i Rogalińska, topograficznie przynależą do Ujeściska, a od Chełma oddziela je wąwóz, więc sprawa jest oczywista. Ale urojenia są, jak widać, silniejsze niż zdrowy rozsądek. Co im przeszkadzał napis ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień Dobry,
Negocjowałam napis ze stokrotek "Uwielbiam Pyśka" ale mnie wyśmiali.
Ps
Dzwoniłam dziś w jednej sprawie do Polski ale nikt nie odpowiadał.
Dopiero Holandia odebrała natychmiast i ogarneła temat w radosnej, miłej atmosferze.
Może Polski naprawdę już nie ma (?) a seksi Bartek zapisze się w historii..."pałeczka, dooopeczka i kamieni kupeczka" (?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

On tego nie powiedzial o panstwie polskim tylko o rzadowej spolce zajmujacej sie tylko i wylacznie wyplacaniem wysokich apanazy kolegom rudego sexiwysportowanego bossa. O panstwie powiedzial, ze istnieje teoretycznie. A napis powinien brzmiec jak w koncowce przeboju

https://m.youtube.com/watch?v=5GGmB5p6uac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja już tłukę talerze, ułożymy takiego ptaka, kruka czy jakoś tak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


http://youtu.be/8tgkaV2KUpU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proszę administratorów o stale zablokowanie tego starego chama. Obrazac zmarlego prezydenta moze tylko podczlowiek. Bardzo chrzescijanskie.
Oczywiscie lukrowej sie pidoba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przypomina mi się inna historyjka z napisem.

Na Chełmie , na skarpie obok wysokiego bloku na skrzyźowaniu Sikorskiego i Witosa ktoś układał zabawne napisy z płyt chodnikowych, być może widocznych także dla pasażerów nadlatujących nad Chełm samolotów. Gdy parę lat temu napisałem o tym w Hydeparku, napisy przestały się pojawiać, ktoś skonfiskował płyty. Bardzo komuś przeszkadzała niecenzurowana treść..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A tresci byly z twojego teczowego srodowiska?
Ps. Jak ty mozesz patrzec w lustro widzac starego, smierdzacego tchorza?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Partia wystawia w wyborach to, co ma najlepszego, swoją intelektualną elitę.
Np takiego pana Bogdana Pęk, który już raz w Sejmie był i wyglądał tak

image

Kandydaturę te zachwala pan Marcin Horała który mówi, że nie jest przestępstwem, gdy ktoś sobie leży na dywanie...
Nie jest, tylko wstyd jest.
Ale Komuna nie ma wstydu.
#PiS to obciach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry