Widok

Moja suknia :)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak się wam podoba moja suknia?? :)image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj sobie spokój dziewczyno
poznałam Lamię, i gwarantuję,
że to nie ona jest na tym zdjęciu,
a ślub ma dopiero w kwietniu,
więc skąd mialaby mieć ślubne fotki?

nie widzicie, że to jest zrobione celowo? komuś się nudzi !!
pozatym, zauważ że w każdym jej poscie jest podpis z adresem,
a tu nie ma, po prostu ktoś tak się podpisał, uważam celowo,
dla zrobienia zamieszania

Lamia, trzymaj sie, i nie daj sprowokować :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co - myślisz, że 2 miesiace PRZED ślubem robiła sobie sesję?!?!? Jakaś świnia i tyle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja droga nie wykręcaj kota ogonem i nie mów, że to nie ty , jestem oburzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yhm napisał(a):

> fuj!!!bys sie ogolila!!!!!!!fuj ale niesmaczne zdjecie !to
> chyba jakis zart co?!?!?!?!sukni nie WIDAC!TYLKO TWOJA
> C..E!!FUJJJJ!!

ha ha, to nie Lamia !!!
i nie jej hmmm, spód sukni :)

ale dałaś, Lamia :)
skąd taką fotę wytrzasnęłaś?
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie powinno mnie to jednak dziwić, w końcu pewne poradnie zbankrutowałyby gdyby nie było klientów ;p

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykro mi że ktoś się w ten sposób podszywa za mnie

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to na pewno Lamia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lamia jest stuknięta i niesmaczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze na takiej wielkiej rurze.....hehe to na pewno żart i to przecierz nie jest Lamia napewno.FE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fuj!!!bys sie ogolila!!!!!!!fuj ale niesmaczne zdjecie !to chyba jakis zart co?!?!?!?!sukni nie WIDAC!TYLKO TWOJA C..E!!FUJJJJ!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze to po pierwsze na zdjeciu nic nie widac za bardzo,oprócz tego pod ,co rzuca sie w oczy,niesmaczne to zdjęcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry