Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
! wątek zamknięty Pierwszy raz skorzystałam z usług serwisu, i po raz ostatni. Przestrzegam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Unikać !!!! Monument w Sopocie na dworcu wątek zamknięty Oddałam telefon do naprawy , zawiesił się system powiedziałam , ze trzeba...
~marzenalo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Naprawa wymiany szybki w iphone 6 plus wątek zamknięty Wiec z calego serca nie polecam tego serwisu.Telefon oddany do naprawy wrocil...
~Aneta
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

... wątek zamknięty brak profesjonalizmu i telefon zepsuty jeszcze bardziej niż był przed...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Serwis kompletnie nie warty polecenia,wiem to ze swojego doświadczenia oraz...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam z całego serca! Usługi wykonane nierzetelnie, obsługa nie mająca...
~xxx
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Zaczęło się całkiem dobrze. Zdaniem pana naprawa powinna zająć ok 4 dni...
~al
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Piec dni wątek zamknięty Witam , oddalem tel do naprawy , czas realuzacji piec dni roboczych, i...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

odblokowanie karty SIM ORANGE wątek zamknięty W dniu dzisiejszym próbowałem uzyskać pomoc w odblokowaniu SIM looka w NOWYM...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2015

Tragedia wątek zamknięty Witam, Korzystałem z usługi-naprawa nie wykonana, reklamacja powtórna , potem...
~Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Przyjemny Punkt - Przyjemna Atmosfera - Dobre ceny ! wątek zamknięty Polecam punkt Monument9 w Alfa Centrum - Bardzo przyjemna obsługa która...
~Julek W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

LUMIA 930 wątek zamknięty Miło, sprawnie, szybko, pieknie i w ogole i w szczegole. Gostek z okienka nie...
~LUMIA 930
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

milo i wesolo wątek zamknięty polecam monument9 mila kompetentna obsloga zawsze z uśmiechem do klijenta..
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Sony Szkita 2015 wątek zamknięty Gdy przybyłem do lady od razu wiedziałem co chcę przekazać osobie...
~Valdias
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Wszystko w jak najlepszym porządku! wątek zamknięty Jak dla mnie bomba zawsze można liczyć na dobrą radę i miłą obsługę.
~Genek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Szybko, sprawnie, miło i konkretnie wątek zamknięty potrzebna była zmiana softu zabezpieczenie ekranu i całego telefonu. Zostałem...
~Pan Dusza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Xperia Z2 wątek zamknięty Polecam, miła i kompetentna obsługa. Ceny korzystne, czas realizacji w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2015

Wymiana hartowanych szkieł w telefonie wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona, przyszłam kupić folie ochronną, Pan natomiast polecił...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Sony Xperia T - simlock orange - polecam wątek zamknięty W przeciwieństwie do konkurencji szybko, sprawnie i 2 razy taniej zdjęli mi...
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Już się boję wątek zamknięty Oddałam telefon 30 maja, Pan, któryz którym się skontaktowałam dzień...
~zzz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry