Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Milena - opinia wątek zamknięty Baaardzo polecam tę szkołę! Uczęszczałam do Moose w Białymstoku. Poziom...
~Milena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Piotrb - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania w tej szkole. Lektor dopasowany...
~Piotrb
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2020

Kamila - opinia wątek zamknięty Zajęcia w szkole Moose ma mój 8letni syn. Przyjeżdża do nas pani lektor...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2020

Majka - opinia wątek zamknięty Uczyłam się angielskiego w tej szkole - jestem bardzo zadowolona!...
~Majka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2020

Jedna z lepszych szkół na rynku wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam Moose z Gdańska. Uczę się już od prawie roku i...
~Robert A
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Polecam. wątek zamknięty Uczyłem się z żoną prze dwa lata przygotowując się do wyjazdu za granicę....
~Ziemiec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2018

Fajnie :) wątek zamknięty Bardzo nam się podobała nauka w Moose. Przygotowaliśmy się do wyjazdu i...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 maja 2017

Bardzo Polecam wątek zamknięty Od początku tego roku uczę się języka hiszpańskiego i jestem bardzo, bardzo,...
~DAGMARA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

bardzo polecam wątek zamknięty Szkola godna polecenia. Koncze nauke po prawie 3 latach i wyjezdzam za...
~kkon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Uczymy się z mężem od dwóch lat - tak dla siebie, żeby móc się porozumieć...
~mrągowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

przedłużyłam wątek zamknięty Pracuję w korpo, więc musiałam się podciągnąć z językiem, a trochę pokpiłam...
~tocha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

podoba mi się! wątek zamknięty Bardzo wygodna i przyjemna forma nauki. Jestem bardzo zadowolona z...
~anna.p
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Godna polecenia dla doroslych i dla dzieci wątek zamknięty Korzystałam z kursu w Moose w pracy w ramach dofinansowania z pracy, po roku...
~jola zaspa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

swietna szkola wątek zamknięty Żegnam się z Moose po trzech latach nauki. szkole oceniam bardzo dobrze...
~kowal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z oferty szkoły. Uczę się dwóch języków, kompetencje...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

w porządku wątek zamknięty Dla mnie kontakt z biurem bez zarzutu Lekcje ustalałam bezpośrednio z...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

uczeń - opinia wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę spoko, a próbowałem przedtem kilka innych w Trójmieście,...
~uczeń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Nie polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty niestety nie jestem zadowolona z usług Moose. Trafiłam na złą lektorkę. Nie...
~Niezadowolona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Polecam! wszystko ok wątek zamknięty Bardzo fajna i elastyczna szkoła. Dostosowują się mocno do potrzeb ucznia....
~bogusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2015

lekcje wątek zamknięty a mi się nie podobało w Moose to, że podpisując umowę jako nauczycielka w...
~eks
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

32

wątków

do góry